2733
2734

میرم برا بچم ی دست لباس بخرم خیلی کم لباس براش میخرم .زود ی دستم برا دختر خواهرشوهرم ت این گرونی برمیداره اما خواهرش تابحال ی جورابم ب دختر من کادو نداده .من با قناعت برا بچه لباس میگیرم اما اون برا اون بچع هم برمیداره انگار اون ننه بابا نداره

حاجت دلمو رواکن خداجونم .خدایا شکرت برای دادهات 🤩من خیلی قناعت کردم ت زندگی با سن کم چ فشارایی ک تحمل نکردم شوهرم قدرمو ندونست...تصمیم گرفتم زندگی کنم دیگه کم غصه بخورم بخاطر وام قسط‌‌‌‌‌...درحال تغییرم۰💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب گلم بگو بهش

بعد چرا ی دست وقتی پولشو داره چند دست لباس واسه لچه ت بخر تا تموم شه پولش دیگه نرسه واسه اونا..

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2731
2738

چه برادر مهربونی والا !!!!

چه اشکالی داره سخت نگیر حالا ،،،،،یه لباس دیگه ،،،مگه نمیگی چندوقت یه باره !!!

بی خودی دلخوری پیش نیار !!

نمی‌دونم برادر داری یا نه ولی چقد حس خوبیه دایی برای بچه ات یه لباس بگیره ،!!!!

خیلی خوشحال کننده اس

خب گلم بگو بهش بعد چرا ی دست وقتی پولشو داره چند دست لباس واسه لچه ت بخر تا تموم شه پولش دیگه نرسه ...

چیزای دیگ هم لازمه اخه اما این اصلا عین خیالش نیس

حاجت دلمو رواکن خداجونم .خدایا شکرت برای دادهات 🤩من خیلی قناعت کردم ت زندگی با سن کم چ فشارایی ک تحمل نکردم شوهرم قدرمو ندونست...تصمیم گرفتم زندگی کنم دیگه کم غصه بخورم بخاطر وام قسط‌‌‌‌‌...درحال تغییرم۰💫

وااااای که چقد این رفتار رو مخه😒

شوهر منم همینه بچه که نداریم ولی من واسه خودم خیلی کم خرید میکنم تا بتونیم پس انداز کنیم واسه کادو تولد به خواهرزاده برادر زاده هام یه چیز کوچیک میگیرم ولی شوهرم واسه خانواده خودش اینجور نیست همیشه میگ یه دایی که بیشتر ندارن بعضی وقتا شده کل پولمون و خرج کنه واسه اونا

با این کاراش بد از چشمم افتاده

تنهایی برو خرید و اصلا هم قناعت نکن بگو پول لباسی که برا خواهر زادته هم میخوام برا دختر خودم بخرم دل ...

واقعا از دستش عاصی شدم میبینتشون ب بچش ب خودش پول میده کادو میگیره عاشق اینه اونارو خوشحال کنه

شوهر منم اوایل اینجوری بود همیشه برای بچه داداشش میخرید... ولی وقتی دید روز تولد دخترم داداشش حتی ی تبریک خشک و خالی نگف خودش دیگ نخرید براش... الان فقط وقتی میره اونجا فقط یکم خوراکی میبره

😐چه حرکت مسخره ای میکنه شوهرت 😒اینقد لباس بخر تا دیگه پول براش نمونه تو خرج نکنی میبره خرج خانوادش میکنه هاااا دیگه ازمن گفتن بود 

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
2706