2726
عنوان

محسن تابنده زیر پست مثبت ۱۸ کامنت گذاشته😮

| مشاهده متن کامل بحث + 1439 بازدید | 72 پست

والا این‌تهی گوهی یه ایستوری گذاشت ماه محرم‌نوشت من دیگه اهنگ نمیخونم شراب نمیخورم گناه نمیکنم چی شد یه غلطی میکنن جهانیم میکنن اینقد که اینا اعتماد به نفس دارن 😒

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😑😑😑

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده
2728
یعنی تایید کرده حال کرده با آهنگش آخه تورخدا آهنگشو ببین    

اصلا از تهی خوشم نمیا 😑تعجبم میگیره از نیکا و مهدیس 😦البته از دوتا دختر هرزه هیچی بعید نیست 

شاید عاشقم بودیم اما از وابستگی بود :)!
یعنی تایید کرده حال کرده با آهنگش آخه تورخدا آهنگشو ببین    

تو دوست نداری تنابنده هم نداشته باشه؟؟ صاحبشی مگه؟ 

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
سلام عزیزم خوبی؟

😂😂😂

چطوری گل؟؟اسم اهنگه ها

حالتونو نپرسیده🤭🤭

💚اللهم عجل لولیک الفرج💚خدا یار باشد دشمن هزار باشد....همه هست آرزویم که ببینم از تو رویی ...
وای اسی چقدر بزرگش کردی ماجرا رو! خب اونا هم آدم سلایق خودشون رو دارن اصلا شاید اون با تتلو هم دوست ...

تجاوز😂😂😂

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
2706