2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هر جور شده جداشو تا وقتی هم هستی وقتی زنگ زد بهونه بیار نرو یروز بگو حالم خوب نیست یزور بگو دارم میرم جایی کار دارم چند ابر اینکارو کنی دیگه کمرنگ میشه

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

اگر زنگ نزنه میگید منو تحویل نمیگیره کم محلی میکنه نمیگه تویه ساختمونیم وپرو این حرفااااا.......

اگر دعوت بکنه بهتون عزت احترام بزاره میگید برای کار زنگم میزنه🤔خدایااااااا😁😬😬😬😬😑🤔😅🤭

🌺بسم الله الرحمن الرحیم 🌺عضو گروه رز بنفش 💜وزن شروع ۷۳💜وزن فعلی ۵۰۰و۷۱💜وزن هدف ۶۰😎😊 توبالا شهر قلبم یه خونه لاتی دا

آخه تواین کرونامهمون بازی مادرشوهرتوکجای دلمون بذاریم😐

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2738
ببخشید تو که این قدر سطح خودتو پایین اوردی خوب برو دیگه!!منم تو یه ساختمون بودم ۵ سال ولی عینه شاه ب ...

گرچه رفتار خوده ادم نیلی تاثیر گذاره

اما ب خونواده ی طرف هم هست عزیزم 

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 

عزیزم چرا اخه کاری ک اذیتت میکنه رو انجام میدی؟

اگه میخای حال دلت همیشه خوب باشه چیزی ک تورو داره اذیت میکنه یا حلش کن یا کنار بیا باهاش بدون غصه

الانم عزیزم چون وظیفه ی تو همچین کاری نیست پس ترچقدم سر این مسئله ک تو نری ناراحتی پیش بیاد ایرادی نداره چون داره در حقت ظلم میشه پس از ناراحتی پیش اومدن نترس 

الانم خودت پای حقت بمون هرموقع زنگ زد بگو من کار دارم خیلی ممنون خیلییییی دیر ب دیر برو همونم ک میری فقط در حد معمول کار کن بقیه وقتاشو خودتو بزن ب اون در حتی اگه گاهی مادرشوهرت بهت گفت فلان کار و بکن 

همسرتم اگه پشتته بهتر اگر نه ک اونم توقع داره بری بی منطقی از خودشه تونستی با حرف قانعش کن نتونستی بزار خودش با خودش کنار بیاد تو حرفاتو بزن ملایم اون تو خلوتش فک میکنه ب حرفات هرچند جلوتو جبهه بگیره اصلنم خودتو ناراحتش نکن

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 
2706