2137
2106

خب یه بار کار نکن الکی بگو خستم مریضم 

دختر یا عروس دیگه نداره؟

من به دستات خیره شدم خدایا خودت برام معجزه کن.همین روزا مامان میشم🙏روزی از این روزهای سخت کودک من پا به دنیا می نهد😍 آن  زمان بر من خـدای مهـــربــان نـــام شـــورانگیــز مــــادر می نهد😍

بگو چشم کارهامو انجام بدم میام

دیر برو

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤خیال تو👈A👉مرابیخیال عالم کرد❤کاربرعزیزی که داری امضامو میخونی میخوام بهت بگم اول و آخر زندگیت فقط همسرت برات میمونه و بس،پس بخاطر هیچکس و هیچ چیزی باهمسرت بد نشو،،،حالا یه لبخند خوشگل بزن و مثل اولین روزهای عاشقیتون باهم رفتار کنید، برای یه زندگی جدید هنوزم وقت دارین، پس پاشو و از امروز شروع کن ، مرسی که امضامو خوندی برای سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم میکنی؟؟؟پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد😍👶خدا تورو هدیه داده ب من ان شاء الله صحیح و سالم بغل بگیرمت  ممنونممممم خداجونم 🙂 کاربرعزیز  از خدا میخواهم هرچی که به صلاحته برات اتفاق بیفته و لایق بهترین ها باشی                                                             💫اللهم صل علی محمد و آل محمد💫

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

هر جور شده جداشو تا وقتی هم هستی وقتی زنگ زد بهونه بیار نرو یروز بگو حالم خوب نیست یزور بگو دارم میرم جایی کار دارم چند ابر اینکارو کنی دیگه کمرنگ میشه

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
2149

اگر زنگ نزنه میگید منو تحویل نمیگیره کم محلی میکنه نمیگه تویه ساختمونیم وپرو این حرفااااا.......

اگر دعوت بکنه بهتون عزت احترام بزاره میگید برای کار زنگم میزنه🤔خدایااااااا😁😬😬😬😬😑🤔😅🤭

عضو گروه رز زرد🌼  وزن فعلی ۷۳کیلو🌼وزن هدف ۶۰

آخه تواین کرونامهمون بازی مادرشوهرتوکجای دلمون بذاریم😐

عشقم،دنیام،همه کسم ،تنهاکسم فقط                         ❤شوهرجووووونم❤درخواست دوستی قبول نمیکنم😑آذربایجان مارالیام🙌
ببخشید تو که این قدر سطح خودتو پایین اوردی خوب برو دیگه!!منم تو یه ساختمون بودم ۵ سال ولی عینه شاه ب ...

گرچه رفتار خوده ادم نیلی تاثیر گذاره

اما ب خونواده ی طرف هم هست عزیزم 

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 
2050

عزیزم چرا اخه کاری ک اذیتت میکنه رو انجام میدی؟

اگه میخای حال دلت همیشه خوب باشه چیزی ک تورو داره اذیت میکنه یا حلش کن یا کنار بیا باهاش بدون غصه

الانم عزیزم چون وظیفه ی تو همچین کاری نیست پس ترچقدم سر این مسئله ک تو نری ناراحتی پیش بیاد ایرادی نداره چون داره در حقت ظلم میشه پس از ناراحتی پیش اومدن نترس 

الانم خودت پای حقت بمون هرموقع زنگ زد بگو من کار دارم خیلی ممنون خیلییییی دیر ب دیر برو همونم ک میری فقط در حد معمول کار کن بقیه وقتاشو خودتو بزن ب اون در حتی اگه گاهی مادرشوهرت بهت گفت فلان کار و بکن 

همسرتم اگه پشتته بهتر اگر نه ک اونم توقع داره بری بی منطقی از خودشه تونستی با حرف قانعش کن نتونستی بزار خودش با خودش کنار بیاد تو حرفاتو بزن ملایم اون تو خلوتش فک میکنه ب حرفات هرچند جلوتو جبهه بگیره اصلنم خودتو ناراحتش نکن

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 
2087

نرو بابا

چه رو دادی بهش

خونه خودت رو بریز بیرون، بگو من خودم خونه‌تکونی دارم. شما بیاین کمک من

هرکی تو تاپیکا با نظر من مخالفه یادش باشه مخاطبم فقط و فقط استارتره. حرفی داری به استارتر بزن همونجوری که من حرفم رو به استارتر گفتم