2733
2734

موندم تو بالاتکلیفی خونم نیمه ساخت مونده یه عالمه بدهی بالا آمردیم تو خونه ی پدرشوهر زندگی می کنیم تو یه اتاق زندگی بهم سخت می گذره دخترم شیش سالش شده خیلی سخته تو یه اتاق میگم بریم اجاره نشینی پول نداریم میگم نریم چجوری تو این خونه زندگی کنیم دارم دیوونه میشم دلم یکم خوشی می خواد دوست دارم زندگی کنم چرا خدا یه نگاه به زندگیمون نمیندازه اخه😭😭😭😭

عزیزم صبر کن فعلن همونجا بگذرون تا خونت اماده اخه رهن اجاره خیلی بالا رفته اگه بری مستاجر شی فک نکنم دیگ بتونی خونتو بسازی انشاالله خدا کمکتون میکنه

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم صبر کن فعلن همونجا بگذرون تا خونت اماده اخه رهن اجاره خیلی بالا رفته اگه بری مستاجر شی فک نکنم ...

الانم نمی تونیم شاید تا چهار یا پنج ساله دیگه 150میلیون بدهکاری داریم دخترم اونموقع دیگه ده ساله میشه چجوری توی یه اتاق نگهش دارم

2728
الانم نمی تونیم شاید تا چهار یا پنج ساله دیگه 150میلیون بدهکاری داریم دخترم اونموقع دیگه ده ساله میش ...

چه شرایط سختی .....

انشاالله درست میشه خدا بزرگه

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  
2738

هشت ساله داره جون میکنه

جوونای هم سن و سال خودشو میبینه 

هیچکدوم از کارای اونا رو نمی کنه

هیچ تفریحی نداره 

داره لزت دور میشه خدا

خودت که داری میبینی

باهات قهره دیگه 

قبلا می دیدم چقدر باهات حرف می زد

الان چی 

الان اصلا یادت میفته 

خپدت کمکش کن

بعد از هشت سال زندگی دیشب اولین شبی بود که خونه نیومد مردی که تا حالا به خاطر تو لب به هیچ کثافتی نزده بود دیشب اینقدر خرده بود که حالش بد شده بود اگه برادرشوهرم نبود که دور از جونش مرده بود

اخه چرا اینقدر خون سردی 

چرا نمی بینی داریم پرپر میشیم

چرا ما رو یادت رفته 

مگه خودمون خواستیم بیام تو این دنیای لعنتیت اخه

خودت ما رو آفریدی 

بعدم ولمون کردی به امون کی اخه

خوب منم ادمم من دلم می خواد زندگی کنم خسته شدم از حرف شنیدن خسته شدم از این زندگی مگه من چند سالمه ابرو هام پر شده صورتم پرتر حوصلشو ندارم مجبورم بدنمو تیغ بزنم چون پول لیزر و ندارم تو حمام مادرشوهر نمی تونم به خودم برسم وقتی ده نفر در می زنن که زود دربیا 

لاغر شدم خیلی زیاد اندامم بهم ریخته شوهرم میگه به خودت برس اخه اون که خونه نیست ببینه ناهارشوبهترین سر کار می خوره منم اگه چیزی خونم باشه میدم بچم می خوره اخه در حاله رشده

2706