2726

لباس مدل مو میکاپ اتلیه رقص اینا رو برنامه ریزی کنه

استرسم نداشته باش

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  

مشاوره قبل ازدواج

مشاوره قبل ازدواج

مشاوره قبل ازدواج

همیشه میگم کاش اجباری بود تاییدیه روانشناس قبل از ثبت عقد مثل آزمایش خون

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اندامش

صورتش

خریدهایی ک لازمه 

تدارکات عقد 

برنامه ریزی برای اون روز 

ساعت ارایشگاه و اتلیه رو جوری تنظیم کنه ک تداخل پیدا نکنه 

چندتا اهنگ شیک دانلود کنه و با داماد تمرین کنه 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
مراقبت پوستی چه طور؟؟ چیکار کنم

هیچی اگه جوش میرنی گرمی نخور یا برو پاکسازی البته با میکاپ گریم پوستت میشه اینه

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  
اندامش صورتش خریدهایی ک لازمه  تدارکات عقد  برنامه ریزی برای اون روز  ساعت ارایش ...

وای چاق شدم

برای صورتم چیکار کنم 

شرایطم مهیا نیست برم آرایشگاه 

بعدتر میرم آرایشگاه و آتلیه برای عقد خودم باید آرایش کنم

چیکار کنم دوستم شفاف و روشن بشه

وای چاق شدم برای صورتم چیکار کنم  شرایطم مهیا نیست برم آرایشگاه  بعدتر میرم آرایشگاه و ...

خب از الان ورزش کن- نذار چاق بشی - هله هوله نخور دیگه- پوستت اگه چربه با سفیداب بشور و پن روشن کننده صورت بزن - بعد از حمام حتما ابرسان بزن - اب زیاد بخور- سر موقع بخواب و زیاد جلوی افتاب نباش ک پوستت بسوزه- ب بدنت ژیلت نکش-پودر موبر استفاده کن 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
2706