2737
2734

بجای این کار بیا غذای هرروزتو نصف کن دقیقا نصف ها مثلا روزی یه بربری میخوردی بکن نصف اگه یه بشقاب برنج با دو ملاقه خورشت بود بکن نصف بشقاب برنج با یه مقلاقه خورشت کم خوری کن شیرینی شکلات بستنی هندونه دو هفته یکبار یه قسمتی بخور نوشابه کلا حذف جایگزین دوغ کن 

یک ماه این رژیمو بگیر اگه درست نشدی 

میشه برای پسرم نفری یه صلوات بفرستید خوب بشه.کاردرمانی میره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بجای این کار بیا غذای هرروزتو نصف کن دقیقا نصف ها مثلا روزی یه بربری میخوردی بکن نصف اگه یه بشقاب بر ...

خانم من چاق نیستم لاغرم ۴۶ کیلوم دارم میگم سوء تغذیه برم باز نمیتونم هیچی بخورم ی مدت خوب بودم

چند روزه نمیخورم میترسم دوباره لاغر شم

2738
۵۵خوبه.البته بستگی به استخوان بندیتم داره

الان من رو قدم خوبم میخوام ولی چاق تر شم میترسم خیلی داغون شم بدنم فک نمیکنم زشت باشه

خوشگلا اگر تو نی نی سایت از من خطایی دیدید...شما خطای دید دارید وگرنه من خیلی گلم🤣😁
خانوم ا این تاپیک و دیدم گفتم سوالمو بپرسم مثلا قد ۱۶۰ چند کیلو باید باشه تا وزنش خوب باشه ۶۰ کیلو ...

بنظرم ب سایز بستگی داره یکی هس ۷۰ کیلوعه اما کمر باریک داره و سینه و رانو باسنش تپله یکی دیگه ۵۰ کیلوعه تمامش شکمه

بنظرم ب سایز بستگی داره یکی هس ۷۰ کیلوعه اما کمر باریک داره و سینه و رانو باسنش تپله یکی دیگه ۵۰ کیل ...

مرسی گلم

خوشگلا اگر تو نی نی سایت از من خطایی دیدید...شما خطای دید دارید وگرنه من خیلی گلم🤣😁
2706