2157
2106

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

خودت چه رژیمی گرفتی

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده
2149

خانوم ا این تاپیک و دیدم گفتم سوالمو بپرسم

مثلا قد ۱۶۰ چند کیلو باید باشه تا وزنش خوب باشه ۶۰ کیلو ؟!نه خیلی چاق نه خیلی لاغر باشه

کریستوف کلمب مجرد بودچون اگر کریستوف کلمب ازدواج کرده بود ممکن بود هیچگاه قاره امریکا را کشف نکندچون به جای برنامه ریزی و تمرکز در مورد یک چنین سفر ماجراجویانه ایباید وقتش را به جواب دادن به همسرش در مورد سوالات زیر می گذراند ! :- کجا داری میری؟- با کی داری میری؟- واسه چی میری؟- چطوری میری کشف؟- برای کشف چی میری؟- چرا فقط تو میری؟- تا تو برگردی من چیکار کنم؟- می تونم منم باهات بیام؟-راستشو بگو توی کشتی زن هم دارین؟- بده لیست نفراتتو ببینم- حالا کِی برمی گردی؟- واسم چی میاری؟تو عمداً این برنامه رو بدون من ریختی، اینطور نیست؟!ا-جواب منو بده !ا- منظورت از این نقشه چیه؟- نکنه می خوای با کسی در بری؟- چطور ازت خبر داشته باشم؟- چه می دونم تا اونجا چه غلطی می کنی؟- من اصلا نمی فهمم این کشف درباره چیه؟- مگه غیر از تو آدم پیدا نمی شه؟- تو همیشه اینجوری رفتار می کنی- خودتو واسه خود شیرینی می ندازی جلو؟- من هنوز نمی فهمم، مگه چیز دیگه ایی هم برای کشف کردن مونده!-چرا قلب شکسته ی منو کشف نمی کنی؟😁
2050

این رژیم نیست یه فشار روحی روانی شدیده

که بی شک با کلی عوارض و البته برگشت وزن کم شده اونم چند برابر همراهه

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
رژیم نیستم ک نگرفتم ۴۶ کیلوم میخام چاق شم ن اشتها دارم ن هیچی هیچی نمیخورم میترسم لاغر شم

قدت چقدر هست ؟!

کریستوف کلمب مجرد بودچون اگر کریستوف کلمب ازدواج کرده بود ممکن بود هیچگاه قاره امریکا را کشف نکندچون به جای برنامه ریزی و تمرکز در مورد یک چنین سفر ماجراجویانه ایباید وقتش را به جواب دادن به همسرش در مورد سوالات زیر می گذراند ! :- کجا داری میری؟- با کی داری میری؟- واسه چی میری؟- چطوری میری کشف؟- برای کشف چی میری؟- چرا فقط تو میری؟- تا تو برگردی من چیکار کنم؟- می تونم منم باهات بیام؟-راستشو بگو توی کشتی زن هم دارین؟- بده لیست نفراتتو ببینم- حالا کِی برمی گردی؟- واسم چی میاری؟تو عمداً این برنامه رو بدون من ریختی، اینطور نیست؟!ا-جواب منو بده !ا- منظورت از این نقشه چیه؟- نکنه می خوای با کسی در بری؟- چطور ازت خبر داشته باشم؟- چه می دونم تا اونجا چه غلطی می کنی؟- من اصلا نمی فهمم این کشف درباره چیه؟- مگه غیر از تو آدم پیدا نمی شه؟- تو همیشه اینجوری رفتار می کنی- خودتو واسه خود شیرینی می ندازی جلو؟- من هنوز نمی فهمم، مگه چیز دیگه ایی هم برای کشف کردن مونده!-چرا قلب شکسته ی منو کشف نمی کنی؟😁
2143

بجای این کار بیا غذای هرروزتو نصف کن دقیقا نصف ها مثلا روزی یه بربری میخوردی بکن نصف اگه یه بشقاب برنج با دو ملاقه خورشت بود بکن نصف بشقاب برنج با یه مقلاقه خورشت کم خوری کن شیرینی شکلات بستنی هندونه دو هفته یکبار یه قسمتی بخور نوشابه کلا حذف جایگزین دوغ کن 

یک ماه این رژیمو بگیر اگه درست نشدی 

وزن فعلی 71--------وزن هدف 55----------قد 167-------تاریخ ورود به تاپیک بامداد خمار 99/11/1----------------گروه نارنجی--------------------- سرگروه سمیه بانو عزیزم. وزن جدیدم 68.///67     /66
خانوم ا این تاپیک و دیدم گفتم سوالمو بپرسم مثلا قد ۱۶۰ چند کیلو باید باشه تا وزنش خوب باشه ۶۰ کیلو ...

۵۵خوبه.البته بستگی به استخوان بندیتم داره

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۵۸

خب با توجه به قدت ۴۶ خیلی هم کم حساب نمیشه 

اما برای خوردن هم باید زیر نظر متخصص تغذیه باشی

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
بجای این کار بیا غذای هرروزتو نصف کن دقیقا نصف ها مثلا روزی یه بربری میخوردی بکن نصف اگه یه بشقاب بر ...

خانم من چاق نیستم لاغرم ۴۶ کیلوم دارم میگم سوء تغذیه برم باز نمیتونم هیچی بخورم ی مدت خوب بودم

چند روزه نمیخورم میترسم دوباره لاغر شم

1718