2737
2734
عنوان

خانومایی ک نی نی دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 239 بازدید | 22 پست
بشین مهربون باهاش صحبت کن بگو غروبا زود بیا یا ب کار خونه کمک کن یا ب نی نی. برس . نرم صحبت کن باها ...

صددفعه گفتم بخدا اصلا من داد زدن بلد نیستم انقد نرم و نازک حرف زدم هیچکی حساب نمیکنه منو

عزیزم سخت نگیر اگ خونت نامنظمه اشکال نداره تو این کرونایی کسی مهمونی نمیره 

اگ پخت و پزت نمیتونی بموقع انجام بدی فوقش یساعت دیرو زود میشه 

تو ب اون فرشته ای بدنیا اوردی فک کن 

من اونقدر بیخوابی میکشیدم باورت نمیشه نشسته در عرض ۵ دیقه خوابم میبرد ب همون اندازه خواب سیر میشدم ولی وقتی کوچولومو میدیدم همه سختیا بیخوابیا یادم میرف خداروشکر میکردم

بر جمال محمد و آل محمد و روح پاک حضرت فاطمه صلوات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی نمیتونی برا بچه پرستار بگیری یا برا خونه کارگر؟

من اخرای بارداریم یکیو گرفتم اومد خونمو تمیز کرد

بچم الان ۲۰ روزشه.

انشاالله برا عیدم میگم بیاد.

عید ک گذشت هم یکیو گرفتم.باردار بودم اولاش بود

حداقل تمیزکاریات رو انجام میده.

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2731
من صبورم برای بچم چون اون ناتوانه و خودمن لذت میبرم از سر و کله زدن باهاش ولی این ک هیچ کی کنارم نیس ...

میدونم عزیزم ولی کاش شوهرت درکت میکرد همسر من خیلی درکم میکنه کمک حالمه 

بهتون حق میدم شما دست تنهایین و فکنم تجربه اولتونه مادر شدن

بر جمال محمد و آل محمد و روح پاک حضرت فاطمه صلوات

منم تفریح واسم شده آرزو چون باید شیرش بدم بعضی جاها نمیشه شیرش داد.دوماهشه.اللنم ک کروناست خیلی جاهارو جرئت ندارم برم. ولی بازم خدا رو شکر بچم سالمه😘😘😘قربونش برم... این روزا میگذره همش خاطره میشه

تیکر تولد یکسالگی دخترم💋👨‍👩‍👧

منم اوایل اینطوربودم 

اعصاب خودمو بهم میریختم

الان میبینم توی روز فرقش دو تا یک ساعت بچم میخوابه به کارام میرسم 

شوهرمم مثل شماهفته ای دو سه بار میرن بیرون بادوستاش

تامیادخونه هم کاری نمیکنه

2738