2726

من تقریبا دوماهی میشه اما الان فهمیدم ک دردی ک سمت راست پایین شکمم دارم برای چایی خوردنه 😕😑 رفتم دکترذو داخل سونو گفته بود انقباض داری و برام قرص و امپول نوشت دیروز اصلا چایی نخوردم واقعا تموم شده بود جز درد پهلوم😩 اما شب طاقت نیاوردمو گفتم یه فنجون کوچولو چایی بخورم همانا و شروع شدن دوباره ی دردام همان😩🥺♥️

واقعا نمیدونم چرا و هنوزم علتشو پیدا نکردم با اینکه چایی هام کم رنگه و داخلش گاها (بخاطر باد معده) زنجفیل میریزم !

خوشکل خانوما میشه یه صلوات مهمونم کنین ،بگین بهم تا منم بفرستم براتون 😚♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم همینطورم تو چاییم دارچین نباشه نمیخورم واسه همین چایی خیلی کم میخورم منم دل درد شدید دارم فک کرد ...

عزیزم چیزای گرم نخور اگه حامله ای رحمتو داغ میکنه مث زعفران عمل میکنه

دخترم همه زندگیمه😍😍
ماه چندم اقدام باردار شدی

من سقطی داشتم بعد از شش ماه هنوز پریودم منظم نشده بود یه ماه منظم شد و ماه بعدش باردار شدم

من دیروز تو کیک دارچین ریختم و خوردم  بعدش افتادم به خونریزی ممکنه از اون باشه  هفته ۵ ه ...

چون گرمیه دکتر بهم گفت خطرداره دارچین و فلفل زعفران برای شما خیلی خطرداره 

دخترم همه زندگیمه😍😍
هر کس طبیب بدن خودشه .پس وقتی میبینی بدنت برای ی چیزی واکنش نشون میده استفاده نکن

اخه میدونی تا الان من چایی میخوردم هیچی نبودا اصلا 😐بعد همش میکفتم لابد باده و غذاهایی ک باد داره مثل سیب زمینی و اینارو نمیخوردم اما الان فهمیدم از چاییه و واقعا تعجب میکنم چرا😑

ببخشید استارتر جان ، چرا میگن تو بارداری دوعدد عناب بخورید ؟ من چهار تا میخورم عیب نداره ؟

اوایل بارداری عزیز؟! من الان یه بشقاب عناب میخورم 😂😂😂 کتاب ریحانه بهشتی رو بگیر به توصیه هاش عمل کن به حرف بقیه توجه نکن

2706