2726

استخاره نگرفتما

همین طوری گفتم قرآن رو باز کنم ببینم خدا چی میگه

دلم شکسته بم ظلم شده  قَضیه شکست عشقی هم  نیس

این صفحه اومد....نظرتون چیه...خوبه؟

82 - و عده‌ای‌ ‌از‌ شیاطین‌ ‌برای‌ ‌او‌ غواصی‌ می‌کردند و ‌غیر‌ ‌از‌ ‌آن‌ نیز کارهایی‌ انجام‌ می‌دادند، و ‌ما مراقب‌ اوضاع‌ ‌آنها‌ بودیم‌ [‌تا‌ ‌از‌ فرمان‌ سلیمان‌ تمرد نکنند]

83 - و ایوب‌ ‌را‌ [یاد کن‌]، هنگامی‌ ‌که‌ پروردگارش‌ ‌را‌ ندا داد ‌که‌ مرا رنج‌ و عسرت‌ گرفته‌ ‌است‌ و تو ‌از‌ همه مهربانان‌ مهربان‌تری‌

84 - ‌پس‌ دعای‌ ‌او‌ ‌را‌ اجابت‌ نمودیم‌ و آسیب‌ وارد ‌شده‌ ‌بر‌ ‌او‌ ‌را‌ برطرف‌ کردیم‌، و خانواده‌ی‌ ‌او‌ و نظیرشان‌ ‌را‌ همراه‌ ‌با‌ آنان‌ مجددا ‌به‌ وی‌ عطا کردیم‌ ‌تا‌ رحمتی‌ ‌از‌ جانب‌ ‌ما و تذکری‌ ‌برای‌ خداپرستان‌ ‌باشد‌

85 - و اسماعیل‌ و ادریس‌ و ذو الکفل‌ ‌را‌ [یاد کن‌] ‌که‌ همه‌ ‌از‌ صابران‌ بودند

86 - و ‌آنها‌ ‌را‌ ‌در‌ جوار رحمت‌ ‌خود‌ ‌در‌ آوردیم‌، همانا آنان‌ ‌از‌ شایستگان‌ بودند

87 - و ذو النّون‌ (یونس‌) ‌را‌ [یاد کن‌]، آن‌گاه‌ ‌که‌ خشمگین‌ [‌از‌ میان‌ مردم‌ ‌خود‌] برفت‌ و پنداشت‌ ‌که‌ ‌ما هرگز ‌بر‌ ‌او‌ تنگ‌ نمی‌گیریم‌، [‌که‌ ماهی‌ ‌او‌ ‌را‌ بلعید،] ‌پس‌ درون‌ تاریکی‌ها ندا ‌در‌ داد ‌که‌ معبودی‌ جز تو نیست‌ منزّهی‌ تو ‌به‌ راستی‌ ‌که‌ ‌من‌ ‌از‌ ستمکاران‌ بودم‌

88 - ‌پس‌ دعایش‌ ‌را‌ اجابت‌ کردیم‌ و ‌او‌ ‌را‌ ‌از‌ اندوه‌ رهانیدیم‌، و مؤمنان‌ ‌را‌ چنین‌ نجات‌ می‌دهیم‌

89 - و زکریّا ‌را‌ [یاد کن‌]، هنگامی‌ ‌که‌ پروردگار ‌خود‌ ‌را‌ خواند: پروردگارا! مرا تنها [و بی‌فرزند] مگذار و تو بهترین‌ وارثانی‌

90 - ‌پس‌ دعای‌ ‌او‌ ‌را‌ اجابت‌ نمودیم‌ و یحیی‌ ‌را‌ بدو بخشیدیم‌، و همسرش‌ ‌را‌ ‌برای‌ ‌او‌ شایسته‌ [و آماده‌ی‌ حمل‌] کردیم‌ همانا ‌آنها‌ ‌در‌ کارهای‌ نیک‌ پیشقدم‌ بودند و ‌با‌ بیم‌ و امید ‌ما ‌را‌ می‌خواندند و ‌در‌ برابر ‌ما خاشع‌ بودند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خیلی خوب اومده یعنی تو رو هم نجات میده 

رَبِّ هَبْ لی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً اِنَّکَ سَمیعُ الدُّعاء   اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم 

چقدر قشنگ

یعنی به ظاهر یه سختی و مشگل برات بوجود اومده ولی خیر و مشیتت در این بوده تا تو حفظ بشی.این مشکل تمام شدنیه ولی خیلی صبر زیادی لازمه و بخدا توگل کن

برداشت من بود

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2706