2737
2734
ی کیلوپیازواسه ی بسته جیگر😐😶

آره من عاشق پیازم.اینطوری بوی بد جگرم میگیره

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 🙄🥴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره من عاشق پیازم.اینطوری بوی بد جگرم میگیره

چ خبره باباباهمون دوتاهم بوش گرفته میشه 

نذری اش رشته نیس ک ی کیلوپیازخردکنی😂😂🙌🌹

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
خب فک کنم نصف بیشتر مردم ایران میخورن وگرنه این همه تولید نمیشد  ما که هر موقع رفتیم دل مرغ بخر ...

خوشمزه س؟ تصورش میکنم حالم بد میشه دست خودم نیس   

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
2738

عزیزم جگرها رو از وسط باز کن تمییز کن .بعد پیاز تفت بده 

بعد جگرها رو اضافه کن 

قارچ اضافه کنه .بعد ادویه برن ورب گوجه وبزار خوب بپزه ویتونی بزاری لای نون باگت یا با برنج میل کنی ویا با نان وسبزی خوردن

یه مدل دیگه هست که به این مواد سیب زمینی وهویج خرد شده هم اضافه میکنی هویج طعم غذا رو خوشمزه میکنه .

وخدا نابترین لیلی دنیای من است .
عزیزم جگرها رو از وسط باز کن تمییز کن .بعد پیاز تفت بده  بعد جگرها رو اضافه کن  قارچ اضا ...

مرسسییی ازت😃😍😍😍کامل و قشنگ گفتی

با برنج تا حالا نخوردم فکر کنم خیلی سنگین میشه

درخواست دوستی و لایک نکنید⛔
مرسسییی ازت😃😍😍😍کامل و قشنگ گفتی با برنج تا حالا نخوردم فکر کنم خیلی سنگین میشه

عزیزم جگر چون زود میپزه آخر به مواد اضافه کن ولی دل مرغ را همون اول با پیاز

وخدا نابترین لیلی دنیای من است .

من یه چیز عجیب بگم 

مامانم بعد از شستن جگر ...قبل از اینکه کارای پختشو انجام بده ،جگر رو با شکر تفت میده(شیرین نمیشه) فک کنم این کارو برای نرم شدنش انجام میده یا شاید ب خاطر اون طعم بدش دقیق نمیدونم

2706