2157
2106

اول آب‌پز بعد تو پیاز تفت میدیم

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎اگه بعضی از جاها سکوت کردم و حرفی نزدم فکر نکن کم آوردم حرف برا گفتن دارماااا ولی حوصله شو نه🥴😐آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴

من باپیازداغ سرخش میکنم ادویه اینامیزنم

عشقم،دنیام،همه کسم ،تنهاکسم فقط                         ❤شوهرجووووونم❤درخواست دوستی قبول نمیکنم😑آذربایجان مارالیام🙌

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

من برای ی بسته تقریبا یک کیلو پیاز خلالی میکنم و تفت میدم کمی نرم شد و خواست سرخ بشه جگر میریزم و زردچوبه و نمک میزارم سرخ بشه خیلی خوشمزه میشه با پیاز زیااااد

توی پیجم سفارش ماگ مگنت مجسمه جاشمعی و گلدون خمیری فانتزی میگیرم البته اینم بگم قیمتام خیلی مناسبه.طرح و ایده از شما ساختش از من😘مناسب واسه هدیه دادن به عزیزانتون.از ماگ ها هم میتونید واسه سرو سامون دادن به مدادای آرایشی و براش هاتون استفاده کنید.پیجمarezookhamirchiniشمارم هم ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
2050
من برای ی بسته تقریبا یک کیلو پیاز خلالی میکنم و تفت میدم کمی نرم شد و خواست سرخ بشه جگر میریزم و زر ...

ی کیلوپیازواسه ی بسته جیگر😐😶

عشقم،دنیام،همه کسم ،تنهاکسم فقط                         ❤شوهرجووووونم❤درخواست دوستی قبول نمیکنم😑آذربایجان مارالیام🙌
2087
ی کیلوپیازواسه ی بسته جیگر😐😶

آره من عاشق پیازم.اینطوری بوی بد جگرم میگیره

توی پیجم سفارش ماگ مگنت مجسمه جاشمعی و گلدون خمیری فانتزی میگیرم البته اینم بگم قیمتام خیلی مناسبه.طرح و ایده از شما ساختش از من😘مناسب واسه هدیه دادن به عزیزانتون.از ماگ ها هم میتونید واسه سرو سامون دادن به مدادای آرایشی و براش هاتون استفاده کنید.پیجمarezookhamirchiniشمارم هم ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
آره من عاشق پیازم.اینطوری بوی بد جگرم میگیره

چ خبره باباباهمون دوتاهم بوش گرفته میشه 

نذری اش رشته نیس ک ی کیلوپیازخردکنی😂😂🙌🌹

2051