2733
2734
عنوان

فقط زرنگا😁

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 54 پست
اگه کسی با دروغ و درویی گولت بزنه بازم عاشقشی .

نه زرنگی که خصوصیات خوبی داسته باشه رومن عاشقشم

دوستای گلم میشه برای درست شدن کارم بادلای پاکتون صلوات بفرستین خیلی محتاج یه معجزه ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام گلم خوبی؟؟🤩😍

خوبم قربونت تو خوبی؟؟😍

دختر خوابیده که اومدی سایت؟😅

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎من هدف کمک به شماست اگه حرفی زدم ناراحت شدین از همینجا میگم معذرت میخوام 💫شاید تویی که الان داری این امضا رو میخونی من دیگه زنده نباشم برام از خداوند طلب بخشش کن♥️آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴
2728
زرنگ یعنی کسی که بتونه با رفتار و عملکردش همه رو بعنوان پشتوانه برای خودش نگه داره

ایووووول بهت بابا

دوستای گلم میشه برای درست شدن کارم بادلای پاکتون صلوات بفرستین خیلی محتاج یه معجزه ام
درست میگی ولی الانادیگه همه لاشی شدن

درسته اماهنوزم نسل زرنگامنقرض نشده هرکدوم ازمامیتونیم یه ادم زرنگ وموفق باشیم

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
مرسی عزیزم اره خوابه پسره

من چرا فکر کردم دختره😅😂

خیلی خوشحالم که تونستم بیام سایت و دوستای خوبی پیدا کنم😍😍😍😍😍

شما شمالین؟؟؟؟

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎من هدف کمک به شماست اگه حرفی زدم ناراحت شدین از همینجا میگم معذرت میخوام 💫شاید تویی که الان داری این امضا رو میخونی من دیگه زنده نباشم برام از خداوند طلب بخشش کن♥️آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴
2738
درسته اماهنوزم نسل زرنگامنقرض نشده هرکدوم ازمامیتونیم یه ادم زرنگ وموفق باشیم

درست میگی عزیزم

مرسی عزیزم نه سبزوار

اهان👌🙂

2706