2157
2106
عنوان

کی با این آهنگ خاطره داره🎧🎶📺

240 بازدید | 19 پست

لینک پخش

خاطر خودتو بنویس😍😍😍😍

این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر 

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

خودم اون زمان دلم میخواست با پسر عمه ام ازدواج کنم سنم خیلی کم بود😶😶😶😶😶

این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر 

نمیدونم😐

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎اگه بعضی از جاها سکوت کردم و حرفی نزدم فکر نکن کم آوردم حرف برا گفتن دارماااا ولی حوصله شو نه🥴😐آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴

من هنوز گوش میدمش

خیلی قشنگه

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
خودم اون زمان دلم میخواست با پسر عمه ام ازدواج کنم سنم خیلی کم بود😶😶😶😶😶

عجب خاطره ای😂😂😂😂😂

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎اگه بعضی از جاها سکوت کردم و حرفی نزدم فکر نکن کم آوردم حرف برا گفتن دارماااا ولی حوصله شو نه🥴😐آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴

من اهنگ سوسن خانم ابرو کمون و ناری ناری و .... یادمه😅😅

2050
کی با آهنگ سندی خاطره داره 😂😂😂  لعنتی آهنگاش اون بی احساس ترین افراد و میاره واسه رقص

من با این اهنگ زمانی ک سوم دبستان بودم میرقصیدم و تصور می‌کردم جلوم معلمم و پسرش نشستن ک روش کراش داشتم هی ام قر میدادم😂😂😂

من با این اهنگ زمانی ک سوم دبستان بودم میرقصیدم و تصور می‌کردم جلوم معلمم و پسرش نشستن ک روش کراش دا ...

واااای مثل من منم میرقصیدم حس میکردم تو جمم یا جلوی کسی که دوسش دارم چقد خز بودیم ما😂😂😂

2087

فیلمش خیلی قشنگههههه

من عاشق فردینمممم😍

فرکانساتونو بزارید رو حال خوب و شادی                   غصه بخوری میگذرد بخندی هم میگذره  پس بخند و شکر کن  بزار تو فرکانس شادی قرار بگیری  اگه میبینی زندگیت رو دوست نداری فرکانست رو عوض کن  

عزیزان اِبی یه آهنگ خونده که دورم پر آدمه ولی دلم پیش تو گیره

متنش رو درست ننوشتم ، دقیق یادم نیست

اسم آهنگش رو بلدین ؟

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
2051