2726
عنوان

واکسن کرونا

315 بازدید | 21 پست

صبحتون عالی عزیزای دلم😃😍من دیروز رفتم واکسن زدم !الان سوالم اینه چیزای سرد نباید بخورم؟برعکس همین امروز هررررررچییییی دلم کشیده سرده!!!!

چیکارکنممممم؟؟اخه خیلیا میگن نباید بخوری فلان....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم شنیدم نمیدونم

کجایی زدی؟ 

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍
2728

لبنیات نخور تا۳روز حموم هم نرو حداقل تا ۳الی۷روز

زندگی وقتی اونی میشه که ما میخوایم  که خودمون بسازیمش😇نه اینکه منتظر باشیم واسمون بسازن😊زندگیتوخودت بساز...امکان داره کسی دیگه بسازه اونی نباشه که تو میخوای😉
چشم عزیزم مرسی

بی بلا.هرکسی بهت گفت توجه نکن هرچی دلت می‌کشه بخور گوش نده...چون هرکسی واکسن می‌زنن و رعایت نمیکنه فوت می‌کنه...اگر حالت بدشد فقط قرص استامینوفن ساده بخور...الان شما چون کرونا ضعیف شده وارد بدنتون شده حداقل۵۰درصد بدنتون نسبت به قبل ضعیف تر شده تا یه مدت چون بدنتون داره با کرونا میجنگه...پس حتما حتما ماسک بزنید و خیللللی رعایت کنید

زندگی وقتی اونی میشه که ما میخوایم  که خودمون بسازیمش😇نه اینکه منتظر باشیم واسمون بسازن😊زندگیتوخودت بساز...امکان داره کسی دیگه بسازه اونی نباشه که تو میخوای😉
بخور باوا اب مقطر زدی دیگه😁😁😂😂😂

چرا الکی راهنمایی میکنید عزیزم.امکان داره با این راهنمایی اشتباه شما یک نفر جونشو از دست بده

چرا الکی راهنمایی میکنید عزیزم.امکان داره با این راهنمایی اشتباه شما یک نفر جونشو از دست بده

اگه مراقبت خاصی لازم داشت خودشون میگفتن فقط میگن تا یکی دوروز مایعات بیشر بخورید همین

لبنیات نخور تا۳روز حموم هم نرو حداقل تا ۳الی۷روز

حموم من پرسیدم دکترگفت به شایعات توجه نکن وبرواماگفت نوشیدنی وغذامقوی ابمیوه ومیوه بخوراسترازنکازدم

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2706