2137
2106
عنوان

واکسن کرونا

311 بازدید | 21 پست

صبحتون عالی عزیزای دلم😃😍من دیروز رفتم واکسن زدم !الان سوالم اینه چیزای سرد نباید بخورم؟برعکس همین امروز هررررررچییییی دلم کشیده سرده!!!!

چیکارکنممممم؟؟اخه خیلیا میگن نباید بخوری فلان....

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

لبنیات نخور تا۳روز حموم هم نرو حداقل تا ۳الی۷روز

زندگی وقتی اونی میشه که ما میخوایم  که خودمون بسازیمش😇نه اینکه منتظر باشیم واسمون بسازن😊زندگیتوخودت بساز...امکان داره کسی دیگه بسازه اونی نباشه که تو میخوای😉
2050
چشم عزیزم مرسی

بی بلا.هرکسی بهت گفت توجه نکن هرچی دلت می‌کشه بخور گوش نده...چون هرکسی واکسن می‌زنن و رعایت نمیکنه فوت می‌کنه...اگر حالت بدشد فقط قرص استامینوفن ساده بخور...الان شما چون کرونا ضعیف شده وارد بدنتون شده حداقل۵۰درصد بدنتون نسبت به قبل ضعیف تر شده تا یه مدت چون بدنتون داره با کرونا میجنگه...پس حتما حتما ماسک بزنید و خیللللی رعایت کنید

زندگی وقتی اونی میشه که ما میخوایم  که خودمون بسازیمش😇نه اینکه منتظر باشیم واسمون بسازن😊زندگیتوخودت بساز...امکان داره کسی دیگه بسازه اونی نباشه که تو میخوای😉
بخور باوا اب مقطر زدی دیگه😁😁😂😂😂

چرا الکی راهنمایی میکنید عزیزم.امکان داره با این راهنمایی اشتباه شما یک نفر جونشو از دست بده

چرا الکی راهنمایی میکنید عزیزم.امکان داره با این راهنمایی اشتباه شما یک نفر جونشو از دست بده

اگه مراقبت خاصی لازم داشت خودشون میگفتن فقط میگن تا یکی دوروز مایعات بیشر بخورید همین

2087

بر اساس تجربه اطرافیان میگم عزیزم مایعات زیاد بخور غذای چرب و سنگین هم نخور فعلا .

به سلامتی ان شالله

مظلومیت فقط اونجا که شهریار میگه : از من گذشت و من هم از او بگذرم ولی 💐 با چون منی به غیر محبت روا نبود
1718