2726

دیروز تو جلسه سه نفر بودیم. دو نفرمون یه طرف میز و یکی اون طرف. مدیرم موقع صحبت فقط به اون دوتا نگاه می کرد. حتی من ازش سوال پرسیدم و در مورد یه موضوعی باید صحبت می کردم باز نگاهش به من نبود. چرااااا؟؟؟!! 😑😑😑😑

غیر مستقیم میگه متنفرم ازت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم مادر جاریم نگاهم نمیکرد می اومد خونمون باهاش حرف میزدم نگاهم نمیکرد میخواست جواب منو بده شوهرم رو  نگاه می‌کرد حرف میزد (فامیل هستن با شوهرم )

❤بخاطر نعمت سلامتی است که زنده ام❤ خدایا سپاسگزارم 🙏🌹خدایا سپاسگزارم 🙏🌹 خدایا سپاسگزارم 🌹🙏
بعضی وقتها اینجوریه مواقعی که اون دختره هست تو جلسه بخصوص

شاید اون دختره رو تو حساس شده رئیس ازش میترسه خدایا توبه گناه مردم رو نشوریم فقط گفتم شاید 😥

❤بخاطر نعمت سلامتی است که زنده ام❤ خدایا سپاسگزارم 🙏🌹خدایا سپاسگزارم 🙏🌹 خدایا سپاسگزارم 🌹🙏
شاید دوستت داره نمیدونم

نه بابا متاهل هست بچه داره مرتیکه

البته خیلی پرحاشیه هست و چندین بار پاش به حراست باز شده. میگن با اون دختره هم رفیقه. من باور می کنم چون این مرتیکه رو میشناسم پنج ساله باهاش همکارم

شاید اون دختره رو تو حساس شده رئیس ازش میترسه خدایا توبه گناه مردم رو نشوریم فقط گفتم شاید 😥

احسنت خیلی باهوشی

حدست درسته

اون دختره با رئیسم دوسته. البته هیچ سند و مدرکی نیستا ولی خیلی چیزا ازشون دیدن و خیلی تابلو بازی ها جلو همه

نه بابا متاهل هست بچه داره مرتیکه البته خیلی پرحاشیه هست و چندین بار پاش به حراست باز شده. میگن با ...

پس دختره حساس شده رو تو و ازش هم اتو داره رئیس محترم میترسه ازش اهمیت نده هر چند خیلی سخته درکت میکنم

خودتم همونطوری باش  بز خودشه

من خودم کلا کم حرف هستم ولی اونم اونجوری میکنه .. یا اگه با مادرم باشیم و مادرشوهرم اون وقتی یه چی تعریف میکنه فقط به مادرشوهرم نگاه میکنه حرف میزنه  اصلا من و مادرم هیچی..

پس دختره حساس شده رو تو و ازش هم اتو داره رئیس محترم میترسه ازش اهمیت نده هر چند خیلی سخته درکت میکن ...

آخه عجیبه برام 

چرا باید مدیر از زیر دستش بترسه؟ راحت میتونه اخراجش کنه. همون کاری که با دوست دخترهای قبلیش کرد.

2706