2137
2106

دیروز تو جلسه سه نفر بودیم. دو نفرمون یه طرف میز و یکی اون طرف. مدیرم موقع صحبت فقط به اون دوتا نگاه می کرد. حتی من ازش سوال پرسیدم و در مورد یه موضوعی باید صحبت می کردم باز نگاهش به من نبود. چرااااا؟؟؟!! 😑😑😑😑

غیر مستقیم میگه متنفرم ازت

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
شاید دوستت داره نمیدونم

نه بابا متاهل هست بچه داره مرتیکه

البته خیلی پرحاشیه هست و چندین بار پاش به حراست باز شده. میگن با اون دختره هم رفیقه. من باور می کنم چون این مرتیکه رو میشناسم پنج ساله باهاش همکارم

2050
شاید اون دختره رو تو حساس شده رئیس ازش میترسه خدایا توبه گناه مردم رو نشوریم فقط گفتم شاید 😥

احسنت خیلی باهوشی

حدست درسته

اون دختره با رئیسم دوسته. البته هیچ سند و مدرکی نیستا ولی خیلی چیزا ازشون دیدن و خیلی تابلو بازی ها جلو همه

نه بابا متاهل هست بچه داره مرتیکه البته خیلی پرحاشیه هست و چندین بار پاش به حراست باز شده. میگن با ...

پس دختره حساس شده رو تو و ازش هم اتو داره رئیس محترم میترسه ازش اهمیت نده هر چند خیلی سخته درکت میکنم

خودتم همونطوری باش  بز خودشه

من خودم کلا کم حرف هستم ولی اونم اونجوری میکنه .. یا اگه با مادرم باشیم و مادرشوهرم اون وقتی یه چی تعریف میکنه فقط به مادرشوهرم نگاه میکنه حرف میزنه  اصلا من و مادرم هیچی..

پس دختره حساس شده رو تو و ازش هم اتو داره رئیس محترم میترسه ازش اهمیت نده هر چند خیلی سخته درکت میکن ...

آخه عجیبه برام 

چرا باید مدیر از زیر دستش بترسه؟ راحت میتونه اخراجش کنه. همون کاری که با دوست دخترهای قبلیش کرد.

2087
من خودم کلا کم حرف هستم ولی اونم اونجوری میکنه .. یا اگه با مادرم باشیم و مادرشوهرم اون وقتی یه چی ت ...

خب خودت بدتر از خودش بشو اونجوری دیگه عنتم نمیتوته بخوره

میشه با دلهای پاکتون برای مامان شدنم صلوات بفرستید
آخه عجیبه برام  چرا باید مدیر از زیر دستش بترسه؟ راحت میتونه اخراجش کنه. همون کاری که با دوست ...

خب شاید کاری کرده دختره ازش آتو داره یا خیلی دوسش داره و وابسته اش شده تو هم خیلی خیلی سرد رفتار کن انگار که نمیبینیش یا کارت افتاد باهاش صحبت کنی فکر کن یه آدم خیلی غریبه است یه مراجعه کننده که هیزه بسیار سنگین صحبت کن و احترام کامل بذار اون به فکر بیفته که تو چرا سرد رفتار میکنی نه که فکر تو مشغول بشه