2137
2106

ی اسکرین از پست ی کاربر دادم 

بعد گف بازم رفتی تو اینا

بعدش ویس داد گف همین سایت باعث خیلی جداییا میشه

ب نظرتون حق با اینه؟

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

ادم باید جنبه استفاده از هرچیزی رو داشته باشه . صرفا بودن اینجا که باعث جدایی نمیشه 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد

یعنی عشقت معتقده  زندگیا انقد پوچ و سسته که با ی کامنت یه کاربر از هم پاشیده شه😩😩😩😩😩😩😩😩😩

سحر اضافه کن به فهم آسمانم      زبانت معمار است و حرفهایت خشت خام مبادا کج بچینی که فرو میریزد بنای شخصیتت
2050
یعنی عشقت معتقده  زندگیا انقد پوچ و سسته که با ی کامنت یه کاربر از هم پاشیده شه😩😩😩😩😩😩😩😩 ...

ن بابا

میگ این سایتا باعث میشن ذهنت درگیر شع

وقتتم هدر میدی

میدونی مشکل کجاست؟ مشکل اینجاس ک خانوما یاد گرفتن کوچیک ترین مسئلشونو اینجا بگن و تو چشم بقیه بزرگش کنن و بقیه هم تا ی اختلاف میبینن میگن طلاق ...بعد ما فک میکنیم میگیم اوو این زندگی مارو ندیده شوهر من بدتر از اینم هست و باعث میشه ک ماهم سرد بشیم نسبت ب زندگی و همسرمون

2143

خیلی حساسن

این سایت بیشتر جنبه سرگرمی داره برای اوقات فراغت،گاهی اگه سوالی بود اینجا مطرح شه.

فکر نمیکنم کسی اونقدر بی جنبه باشه زندگیش با نظر چند کاربر فضای مجازی از هم بپاشه.

" اولین جرعه از لیوان علم باعث میشه که شما آتئیست بشین ، ولی در انتهای لیوان خدا منتظر شماست. "هایزنبرگ"( از فیزیکدان های مکانیک کوانتوم)
1718