2733
2734
عنوان

قبول دارین مدرسه .... ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اموزش پرورش ایران مساوی برده کشی نوین برای کنکور

دقیقاا

کنکورم یه ازمونیه که توش مباحث چرت به درد نخورو میخونن تا شاید برن رشته ای که اصلا به درسای دبیرستان شبیه نیست

جاست الان

نمی‌دونم کدوم کشور پیشرفته بود خواهرم می‌گفت روزی سه ساعت مدرسه میرن توخونه هم هیچ مشقی ندارن چرا ما کشورهای پیشرفته رو الگو خودمون قرار نمیدیم

کاشکی غم و دردمون این خونه سردمون مثل یه گلستون میشد باز لب خاموشمون عشق فراموشمون مثل گل خندون میشد
2728
بله محتوای درسی کلا از اول مشکل داشت. الان ی عالمه کتاب بیخود دارن که فقط کاغذ هدر دادن

کتابای نظام قدیم‌ کارشناسی و پرمحتوا بودن

الان تکلیفشون با خودشون‌مشخص نیست چند تا کتاب نظام‌جدید‌چاپ کردن هرسالم عوضشون‌میکنن فلسفه و منطق انسانی از روزیکه نظام جدید استوار شده هرسال عوض شده خب تکلیفتونو با خودتون روشن‌کنید بعد بیاین با روح و روان بچه مردم بلزی کنید اگرم بلد نیستید کتاب چاپ کنید و اشتباه چاپ میکنید که هرسال نیاز به تعویض داره غلط میکنید اصلا چاپ میکنید

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
بچه های الان واااااقعا باهوشن وحیف که آموزشو پرورش قدر نمیدونه و باید یه تکون جدی بخوره

اره واقعا 

بچه ها با این هوششون باید برن بخونن هاذا هاذین   سینوس کسینوس  

میتونن به جای این هر کی رو بفرستن سر علاقش نه یه سری چرت تو مغزشون کنن

جاست الان

نصف مطالب از همون اول ابتدایی حتی تو دوران دانشجویی مطالب ب درد نخور و زائد هستن.مثلا خود من تو دوره دانشجویی یک یا دوواحد ،واحد اجباری طب سنتی برام گذاشتن که نه تو کارنامم ثبت شد نه ب دردم خورد.آخه اسمش طب سنتی بود توش یه مشت اراجیف بود‌.خب اگه واحد اجباری بود چرا تو کارنامم ثبت نشد.

چون تنبلشون کردن ازین هوش باید استفاده بشه 

اره بخدااصلاازهوششون استفاده نمیکنن

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2738
نصف مطالب از همون اول ابتدایی حتی تو دوران دانشجویی مطالب ب درد نخور و زائد هستن.مثلا خود من تو دوره ...

یادگرفتی چای نبات  برادلدرد وهزاران درددگه خوبه 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
نمی‌دونم کدوم کشور پیشرفته بود خواهرم می‌گفت روزی سه ساعت مدرسه میرن توخونه هم هیچ مشقی ندارن چرا ما ...

چون ما جنان سوم هستيم و دستور هست كه هميشه عقب نگه داشته بشيم اين همه بچهاي خلاق و مستعد تا حالا ديدي بهشون بها بدن كسائي هم كه با هزينه و زحمت خودشون اختراعي بكنن اصلا محل نميذارن تا تو جامعه سربلند كنند

تازه بیشتر طفلی ها اذیت میشن 

چون از یه طرف باید درس بخونن 

از طرفی ‌وقت و انرژی  بزارن برای علایقشون

خب اگر این تو همون مدرسه پرورش بشه خیلی خیلی بهتره

🏴با آل علی هر که در افتاد وَر افتاد🏴یا حیدر کرار زند نقش به زودی بر پرچمِ سبزِ عربستانِ سقوطی🤩✌ ما برای بااااورهایمان جان میدهیم و به مرگ لبخند میزنیم ✌🤩 شما چی؟؟😉
2706