2703
2553
عنوان

چند خبر 😊

248 بازدید | 27 پست

کماکان آموزش حضوری دانش آموزان در مهر منتفی است

محسن بیگی، مدیرکل دفتر سلامت آموزش و پرورش:

🔹واکسیناسیون فرهنگیان از مرداد تاکنون انجام شده و ٩٠ درصد واکسیناسیون در دوز اول انجام شده است و دوز دوم نیز در شرایطی قابل قبولی قرار دارد.

🔹١۵ میلیون دانش آموز از پیش دبستانی تا سال دوازدهم داریم و قرار بر این است که واکسیناسیون از سنین بالاتر و با اولویت مدارس با نیاز‌های ویژه انجام شود.

🔹با توجه به اعلام وزیر بهداشت مبنی بر واکسیناسیون دانش‌آموزان ١٢ تا ١٨ سال، زمینه حضوری شدن مدارس تسهیل می‌شود.

🔹براساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته برای حضوری شدن مدارس، قرار بر این بود که در مهرماه آموزش‌ها بصورت مجازی و از آبان به تدریج آموزش حضوری داشته باشیم.

🔹پیش بینی این بود که در مدارس روستایی و کم جمعیت در مهر آموزش حضوری داشته باشیم.

🔹در صورتی که واکسیناسیون دانش آموزان تا پایان مهر انجام شود، آموزش حضوری محتمل‌تر است.

🔹با وجود واکسیناسیون رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی ضرورت دارد.

🔹بعد از تمام واکسیناسیون بازگشایی تدریجی خواهد بود./باشگاه خبرنگاران

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

آغاز واکسیناسیون دانش آموزان با «سینوفارم» /حذف «شرط سنی» در صورت افزایش مراکز تزریق

وزیر بهداشت:

از امروز و در تمام مراکز کشور، دانش‌آموزان بین ۱۲ تا ۱۸ سال واکسینه می‌شوند.

همچنین در مرحله بعدی با مطالعات گسترده‌ای که انجام می‌شود، واکسیناسیون کودکان ۷ تا ۱۲ سال را آغاز خواهیم کرد.

انجام واکسیناسیون به معنای بازگشایی مدارس نیست.

براساس مطالعاتی که انجام شده واکسن سینوفارم برای این گروه سنی تزریق خواهد شد.

این واکسن در اختیار همه مراکز نیز قرار داده شده است.

تاکنون ۴۲ میلیون دُز واکسن تزریق کرده‌ایم که این اقدامی بی‌سابقه و رکوردی بسیار خوب است.

طی ۲ تا ۳ هفته آینده دانشگاه‌های علوم پزشکی بازگشایی می‌شوند.

واکسن به میزان فراوان موجود است.

موج پنجم درحال فروکش است و هنگامی که این بیماری درحال فروکش کردن باشد به این معناست که ویروس فعال نیست و لذا، بهترین زمان برای واکسیناسیون است./ایسنا

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

برای سنین زیر ۱۸ سال چه واکسنی استفاده خواهد شد؟

مدیرکل دارو سازمان غذاودارو:

🔹 تفاوتی بین واکسن سینوفارم که برای سنین بالا و زیر ۱۸ سال قرار است استفاده شود، وجود ندارد.

🔹 واکسن قابل استفاده برای سنین زیر ۱۸ سال موجود است و اگر کمیته ملی واکسن ایران مجوز دهد، واکسیناسیون انجام خواهد شد./صداوسیما

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
حسینی بای روووم

اینقدر ازش بدم میاد😅

حسینی بای روووم

حمید معصومی نژاد رررررم

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
لطفا اخبار ورزش و هم به سمع و نظرمان برسانید با تشکر

اونو دیگه بزن رادیو ورزش یا شبکه ورزش 😊

2714
حضوری ننننن😥

هنوز که نشده 😅

حمید معصومی نژاد رررررم

حالا اینم بگم رووم حتما باید بگم حسینی بای مشهد😂😂😂😂

🙂قبل ازاينكه قيافه بگيري ببين اصن داريش🙃   💔بابام نیستی که بری یتیم شم💔                              😍كاربري چهارم😍             
حمید معصومی نژاد رررررم

وای این معصومی نژاد بهش حس خوبی ندارم دست خودم نیست 

هنوز که نشده 😅

نمیخامم بشع 

میترسم از واکسن کلن میترسم اینهمه خونه موندیم بعدش حضوری 

نمیرم من مگه از جونم سیر شدم هرچیم شد شد

نگران‌نباش..!خدایی‌ که‌ آمار تک‌تک‌ برگای‌ عالم‌ و‌ دارهازاحوال‌ توهم‌ خبر داره..:)))🙃🌿
وای این معصومی نژاد بهش حس خوبی ندارم دست خودم نیست 

من وهمش میگم خوشابحالش بخاطر رررررررم

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

بیخود میکنن سینوفارم بزنن به بچه ها 

🏴با آل علی هر که در افتاد وَر افتاد🏴یا حیدر کرار زند نقش به زودی بر پرچمِ سبزِ عربستانِ سقوطی🤩✌ ما برای بااااورهایمان جان میدهیم و به مرگ لبخند میزنیم ✌🤩 شما چی؟؟😉
2706