2157
2106
عنوان

حالم‌حیلی بده خیییلی

252 بازدید | 25 پست

عشقم گفت برام حلقخ هم گرفته دیروز کنار هم بودیم خش و بش مچشو گرفتم دختره بهشدپیام میداد بخاطر اون منو ول کرد😭خدایا کمکم کن از دیشب ۱۰ بار از خواب پریدم بنظرتون چرا از خواب میپرم همش؟؟ حالم اصلا خوب نیست یهویی همه زندگیم ولم کرد رفت 

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

کسی ک اینجوری هس بهترع برع بمیرع 

اسم عشقم والا نباید رو اینا باشع

بهم بگین پری 🤗🧚🏼‍♀️                                               اما در اصل اسم اصلیم ساراس 😁💃🏼                        اینو بیشتر دوس دارم حالا هر کدوم از نظر شما قشنگ ترع ولی فقط پری باشع😌😂🌱.                             فقط ی چی دیع حالا ک اومدی و خوندی امضامو دعا میکنی امسال رو با نتایج عالی سر کنم 🥺؟                             
2149
همه حرفاش دروغ بودددد همشششش🙂🖤من بااین مسخره بازیاش ۵۰ سال دیگمم رویا بافته بودم برای من خیلی جدی ...

عزیز ولش کن لیاقتت نداره 

بهم بگین پری 🤗🧚🏼‍♀️                                               اما در اصل اسم اصلیم ساراس 😁💃🏼                        اینو بیشتر دوس دارم حالا هر کدوم از نظر شما قشنگ ترع ولی فقط پری باشع😌😂🌱.                             فقط ی چی دیع حالا ک اومدی و خوندی امضامو دعا میکنی امسال رو با نتایج عالی سر کنم 🥺؟                             
2050
پسرا همینن میفروشنت خیلی راحت

ببخشید اما بنظر من ربطی به جنسیت نداره 

گاهی باید به دور خود یک دیوار تنهاییکشید، نه برای اینکه دیگران را از خودت دور کنی، بلکه ببینی چه کسی برای دیدنت دیوار را خراب می کند...⁦❣️⁩و من دیوار کشیده ام بین خود و همه‌..⁦❣️⁩
2087
1718