2726

من که مجردم

ولی بنظرم خیلی غم انگیزه  

خاله م یه شوهر توپ کرد، یه مدت رفتن فرانسه شوهرخاله م دکترا گرفت، الانم هيئت علمی دانشگاهه و بهترین جای تهران ساکن هستن بچه هاشم موفقن همشون. خیلیم پز میده خاله م دهنمونو سرویس کرده  

ولی یه ضعف خیلی بزرگ داره تو زندگیش؛ متاسفانه همسرش رفتار محبت آمیز و محترمانه ای نداره باهاش

پدر مرحوم من سواد نداشت و درآمد متوسطی داشت ولی عاشق مامانم بود هر چی مامانم میگفت جوابش چشم بود خیلی به حرفش بود، مهربون و باشخصیت بود، کج خلق و بی اعصاب نبود

من که یه شوهر مث بابام میخام

واقعا اگه شوهر آینده م ولیعهدم باشه ولی واسم ارزش عاطفی قائل نشه یه دیقه م نمیتونم تحمل کنم

دوس دارم نازمو بکشه

تعداد رای : 39
نظرسنجی
بله
24
61%
خیر
5
12%
دیدن نتایج
10
25%
ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

زندگی بی عشق فایده ای نداره

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه  مگه گوشام درازه یا دمم ؟! 😂

دور از جونت

ولی خب زندگی خاله م از نظر مادی خیلی خوبه

قشنگ چش درآره ها😁

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

یعنی چجوریه شما فک میکنید نداره یا خالت ناراحته ازین بابت 

مشکلات زندگی فرصت عاشقی کردن دیگه نمیده همینکه تامین باشی نصف مشکلات حله بقیشم مربوط به وفاداریه ادماس  

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
نه من اولویتم پوله😌

اون یه نفر که زده خیر مشخص شد😂

عشق نون و اب نمیشه متاسفانه😐ولی حداقل ددسم داشته باشه و برام ارزش قائل باشه اگه عاشق نبود بقیه چیزاش خوب بود اوکیه

اگه کار اینترنتی 🚫بدون پیش پرداخت🛇 با درامد روزانه میخوای تاپیک منو بخون یا به آیدی @ceeport997 پیام بده😊
به عشق هم ربط نداره ها کلا بعضی مردا بی اعصابن .درضمن شما به بابات نگاه نکن تا آخر عمرش اونجوری بوده ...

آره منظورم همونه

ولی واقعا نمیشه تشخیص داد که این آدم بعدها اخلاقش چی میشه ☹️

2706