2726
عنوان

ادم کرک و پرش تو نی نی سایت میریزه

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 50 پست
من یه بار تاپیک زدم بعضیاشون طوری دلمو شکوندن که کل روز داشتم گریه میکردم بیخیال عزیزم بعضی کاربرا ...

نه اونقدی جام محکم نیست که شرط و شروط بزارم ولی دارم بهش فکر میکنم یجوری اوکیش کنم، بابت تاپیکت هم که گفتی یکی دوبار درمورد پارتنرم گفتم انقد انرژی منفی دادن داشتم میرفتم کات کنم اخرم دعوامون شد الان 10 روزه صحبت نکردیم و ندیدیم همو ، دعوای خیللی بد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اونقدی جام محکم نیست که شرط و شروط بزارم ولی دارم بهش فکر میکنم یجوری اوکیش کنم، بابت تاپیکت هم ک ...

نمیتونی  محیط کارتو عوض کنی ؟میدونم چی میگی . خدایی محیط کار بد سمه برای ادم .

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
طرز صحبتشون اذیت کنندس، خب طبعا وقتی اونهمه تومار نوشتم حال روحی مساعدی ندارم و تحت فشارم، یجوری میا ...

نمیدونم واقعا منرشون چیه من اکثرا میخونم تو که همش حرفذمیزنن و دل میشکنن 

خوب تو که حوصله خوندن نداری بیخود میکنی میای نظرم میزاری شعور چیزه خوبیه

به نظرم اینا یه مشت آدم ,نه دور ازجون آدم ,..........هستن

خدایا شکرت برای وجود دخترم 
2728
نه اونقدی جام محکم نیست که شرط و شروط بزارم ولی دارم بهش فکر میکنم یجوری اوکیش کنم، بابت تاپیکت هم ک ...

کدوم تاپیکم؟

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁                                                                                                                          خستمه گشنمه اعصابم ندارم حوصله ام ندارم خوابمم میاد                                

عزیزم داشتم جواب میدادم قفل کردی

رفتار هر کس به بقیه میگه چطور باهاش رفتار کنن

برا خودت چارچوب بذار اجازه نده بیشتر از اون بهت نزدیک شن

یه مدت سفت و سخت هر وقت مزه‌پرونی میکنن با یه ببخشید خودت و با کار، گوشی یا بیرون رفتن مشغول کن

بهشون اصلا توجه نکن وبگو شرمنده سرم شلوغه کار دارم و..

بابت اتاق خیلی تو فکرمه فقط مشکل اینه که من از همه نیروهای اداری جدید تر و سنم خیلی کمتره ، اختلاف س ...

خوب عزیزم محترمانه بگو ناراحت میشم ,چیزی نمیشه وقتی با احترام بگی بهشون 

خدایا شکرت برای وجود دخترم 
نمیتونی  محیط کارتو عوض کنی ؟میدونم چی میگی . خدایی محیط کار بد سمه برای ادم .

نه واقعا اخه از جهت رزومه و شرایط کاری بهتره نسبت به شغلای دیگه، نمیگم بهتر پیدا نمیشه ولی جام اوکیه فعلا، جزهمکارا که اونم کلا مدلشونه، بی فرهنگن، خسته شدم از کار، درست بچگی نکردم الانم تو سن کم درگیر هزار جور بیماری دارم میشم و هییییییییچ چاره ای هم ندارم خانوادم ضعیف شدن از جهت مالی پدرم بیماره، نه تفریحات بچگونه و لوس دارم، نه تفریحات بزرگونه درست، نه کلی دوست و رفیق همسن دارم، نه اونقدی سنم بالاست که کلا قاطی زنای سن بالا شم ، نه دوست پسرم شرایطش اوکیه که خیلی وقت بزاره و تفریح کنیم و شاد باشیم، همچی مزخرف، هعی

تاپیک قبلتو خوندم عزیزم ببین با کسایی که اینجوری اهل دخالتن نباید اطلاعات بدی یعنی اولا خودت نباید درباره زندگیت خانوادت کارات هیییییچ حرفی بزنی و اطلاعاتی بدی دوم اگرم اونا پرسیدن یه جواب اره یا نه بگو بیشتر نه اینحوری میفهمن که تو علاقه ای به ادامه بحث و دادن اطلاعات نداری اگه اینارو رعایت نکنی هرچقدرم تند باشی بیمحلی کنی سرد باشی فایده ای نداره فقط متهم میشی به گنداخلاقی ولی اونجوری هم خودت راحتی هم اخلاقت بد نیست.

در ضمن کلا شما ادم قاطعی نیستی ظاهرا با توجه به حرفات و اینکه زوری ازت چیزی میخوان یعنی شما تایید طلب هم هستی فقط به فکر خودت و وارت باش وطیفه ات رو درست انجام بده نیازی به کارای اضافه نیست که خوب جلوه کنی

عزیزم داشتم جواب میدادم قفل کردی رفتار هر کس به بقیه میگه چطور باهاش رفتار کنن برا خودت چارچوب بذ ...

وای باورتون نمیشه همه این کارارو کردم، خدا میدونه همه شو، اصلا فرهنگ سازمانیشونه، جا افتاده براشون اینجوری با همه هم هستن، که خیلی اذار دهندست، واقعا خسته شدم، بیشتر این روحمو خراش میده که من زنذگی خیلی خوب و شادیم ندارم و مث همسن و سالام تفریح و زندگی با اراشم ندارم، و میدونم درکنار اونا این شرایط کاری رو هم حالا حالا ها باید تحمل کنم، که خیلی سخته

بابت اتاق خیلی تو فکرمه فقط مشکل اینه که من از همه نیروهای اداری جدید تر و سنم خیلی کمتره ، اختلاف س ...

نمیخواد دربیفتی، فقط حاضرجواب باش و رو نده و بعدم با مدیر یا حراست با مظلوم نمایی صحبت کن. از کسی بد نگو، بگو آدمای بدی نیستن ولی خب جو مردونه است و حرفا و شوخیا و رفتارا داره من رو تحت فشار میذاره و راندمان کاریم کم میشه

شرایط منم مثل شماست ولی از اول رو ندادم کسی پاش رو از گلیمش درازتر کنه

سلام عزیزم

تایپیک قبلیت رو خوندم. چون اونجا رو قفل کردی نتونستم برات بنویسم. شرایطتتو می دونم، تقریبا من هم تو این شرایط بودم و درکت میکنم کلا. راستش منم تقریبا هشت سال پیش همین وضعیت رو داشتم با همکارهای آقام. ولی الان یکم بهتر شده. خودمم رفتارمو کمی تا قسمتی تغییر دادم. منظورم اصلا این نیست که تقصیره خودته ها. ولی چیزی که فهمیدم اینه که نوع برخورد با سیاست در اینجور مواقع خیلی مهمه.چون اون موقع ها که منم همین مشکل رو داشتم یک خانم دیگه هم به جمعمون اضافه شد و دیدم که چقدر رفتار همکارای مردمون با اون فرق می کنه. در عین اینکه ازش میترسیدن ولی خوب در مقابلش جبهه نداشتند.

مثلا یکی از همکارای آقام که سمتش از من بالاتر بود ولی دیرتر از من توی این بخش اومده بود گیر داده بود به من که میزشو با من عوض کنه و وقتی که بهش گفتم به خانم فلانی بگو. گفت روم نمیشه به اون بگم. اونجا بود که فهمیدم کلا باید روشم رو باهاشون عوض کنم.

گروه نارنجی: قد 162--- وزن اولیه 31 مرداد، 68/500 ---وزن 21 شهریور 65/900--- وزن 28 شهریور 65/200---وزن 10 مهر 65/35--- وزن هدف 50  
خوب عزیزم محترمانه بگو ناراحت میشم ,چیزی نمیشه وقتی با احترام بگی بهشون 

طرف باید فهمشو داشته باشه، رفتارم واقها تابلوعه که ناراحت میشم و پایه نیستم، بازم همین اش و همین کاسه، حالا مثلا چهارشنبه نوبت دکتر داشتم بابت موهای زائد و مشکلات هورمونی که خیلیم اذیت شدم بخاطرش، یارو گیررررررررر سه پیچ داده که چرا میری چه دکتر انقد دکتر نرو خوب نیست، بابا مرد مومن یه درصد احتمال بده شاید طرف مشکلش خاصه

تاپیک قبلتو خوندم عزیزم ببین با کسایی که اینجوری اهل دخالتن نباید اطلاعات بدی یعنی اولا خودت نباید د ...

اره حرفتون درسته ادم خیلی قاطعی نیستم دلیل هم زیاده یخوردش ترس از دست دادنه کاره، ولی بابت رفتار دقیقا رفتارم همینه، توضیح زیادی نمیدم خیلی گنگ و کم حرف میزنمو سرد، ولی باورتون نمیشه، بازم همینه، طرف ارضا کنکاویش براش مهم تره تا شخصیت و اینجور چیزا، تهشم دقیقا شدم ادمی که حواسش نیست و اخمالوعه،

اره حرفتون درسته ادم خیلی قاطعی نیستم دلیل هم زیاده یخوردش ترس از دست دادنه کاره، ولی بابت رفتار دقی ...

شما درباره پدیکور ناخن حرف زدی دیگه درباره دکتر رفتن توضیح دادی دیگه ندادی؟ که اونا اینجوری شدن امکان نداره قطعا اگه تو رفتارت درست بشه به مرور اونام درست میشن هرچقدرهم بگی بیفرهنگن و از این حرفا.

چند سالته کارت جیه؟

2706