2733
2734

از اون موقع شارژش کردی ؟؟

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁                                                                                                                          خستمه گشنمه اعصابم ندارم حوصله ام ندارم خوابمم میاد                                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وقتی ک صفحش میپره لمسش از کار میفته کار نمیکنه اصلا  خاموش روشن میکنم ی چند ساعت خوبه دوباره ش ...

احتمالا از ویروسه اگ ی برنامه تازگیا نصب کردی پاکش کن احتمالا خوب شه،مال خواهره منم شیائومی نوت هشته بعضی اوقات خیلی داغ میشه یدفعه خاموش روشن میشه 

بہ‌داشته‌هات‌فڪرڪن‌🌿و‌بہنداشتہ‌هات‌بگو‌بہ‌زود؎مےبینمتون😌🦋-
2738
نه شارژ نکردم هنوز

وقتی روشن خاموش میشه میتونی والیپر گوشیتو ببینی یا فقط یه صفحه مشکیه که خاموش روشن میشه؟

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁                                                                                                                          خستمه گشنمه اعصابم ندارم حوصله ام ندارم خوابمم میاد                                
چند دقیقه اول اره ولی بعدش تاریک میشه

آها

فکر کنم ویروس باشه

باید چکار کنم حالا؟😕

البته خیلی کم پیش میاد گوشی ویروسی بشه

ممکنه خود گوشی مشکل داشته باشه

مثلا ببری پیش خدمات موبایلیا

2706