2737
2734
عنوان

فرداتولدشه، باهاش کات کردم دوروزه💔

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 47 پست
یعنی بخاطر ی خاستگار پولدار این دیگ دلتو زد؟؟!!!😐اگ واقعا همو دوس دارین بپای هم بشینین و برگرد_همه ...

ببینید درسته زندگی پول نیست اما باید حداقل ها فراهم باشه. من خودم عاشقانه ازدواج کردم در حالی که جفتمون شاغلیم و همسرم ۳۵ ساله و خودم ۳۲ سالمه بازم مشکلات پیش میاد پس بدون شغل و درآمد و پول عشق و عاشقی فراموش میشه تو زندگی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب پولم مهمه تو زندگی من ادم پولکی نیستم ولی دیگ دلمم نمیخاد توی بدبختی زندگی کنم

آره نمیگم پول مهم نیست. ولی یعنی اصلا امیدوار نبودی بتونه زندگی خودشو جمع و جور کنه؟

تاپیکای بیبی چک مثبت تگم کنید لطفا 😍 / ان شاءالله به هم برسیم، آمینش با تو.. اگه اینجا رو خوندی یه صلوات یا یه آمین کوچولو مهمونم کن 😊😊 ..
2728
آره نمیگم پول مهم نیست. ولی یعنی اصلا امیدوار نبودی بتونه زندگی خودشو جمع و جور کنه؟

اگرم بتونه سخت

من خودم وضعمون بد نیست خدا رو شکر

شاغلم هستم

مگه اینکه خودم همه چی فراهم کنم

ک جلو بقیه ی جوری نیست؟ 

بلاک کنم حالش بدتر میشه کینه هم میگیره ازم

ن بابا چ کینه ای

ببین الان کاتین ولی دلت پیشه اونه اول با خودت کنار بیا

باور کن برای جفتتون بهتره

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤
ن بابا چ کینه ای ببین الان کاتین ولی دلت پیشه اونه اول با خودت کنار بیا باور کن برای جفتتون بهتره

اخه اونکه پیامی نداده بلاکش کنم توهین میشه بهش میدونم حالشم بدتر میشه

دعا کن برامون

2738

کارت سخته ولی شاید بتونی....چون قلبت میخوادش ولی عقلت میگه نه...دعا کن فراموشت کنه.‌..و یه دختر خوب دیگه پیدا کنه و باهاش خوش بخت بشه....دلش رو بازی نده...پیام داد محکم باش...اگه میتونی جواب نده....سین کن ولی جواب نده تا خسته شه و ازت دل بکنه....بلاک نکن تا اگه حرف مهمی داشت بتونه بزنه ولی خب مطمئنا برمیگرده و تلاشش رو برای برگردوندنت میکنه

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍوَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ وَالْعَنْ أعْداءَهُم أجْمَعِینَ....از خودت بپرس واسه چی به این دنیا اومدی ؟مطمئنا اولین جوابی که به ذهنت میرسه جواب درست نیست ...پس برگرد و پیداش کن قبل از اینکه بمیری و دیر بشه...اینجا هم زیاد نمون ...جوابت رو اینجا پیدا نمیکنی...دعای من پشت و پناهت ای جزئی از عالم هستی❤
کارت سخته ولی شاید بتونی....چون قلبت میخوادش ولی عقلت میگه نه...دعا کن فراموشت کنه.‌..و یه دختر خوب ...

خیلی براش دعا میکنم

ولی خودش همیشه میگف تنهام نذار بدون تو هیچم

این یکماه اخرم خیلی گریه میکرد هرروز

امیدوارم بتونه

خیلی براش دعا میکنم ولی خودش همیشه میگف تنهام نذار بدون تو هیچم این یکماه اخرم خیلی گریه میکرد هرر ...

فقط دعا کن....منم اینجا دعاتون میکنم....ولی یه توصیه خواهرانه ...دفعه بد حواست به قلب طرف مقابلت باشه...سه وقت خدایی نکرده بازیچه نگیریش....میدونم قصدت اذیت کردنش نیست ولی شاید ناخواسته ازارش بدی...فقط محکم بودن تو و اینکه بدونه دیگه همه چی تموم شده میتونه کمکش کنه زودتر با این بحران کنار بیاد...برای هر دوتون دعا میکنم خوشبخت بشین و این جریان رو زود فراموش کنید....از خدا بخواه ....از خودش....

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍوَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ وَالْعَنْ أعْداءَهُم أجْمَعِینَ....از خودت بپرس واسه چی به این دنیا اومدی ؟مطمئنا اولین جوابی که به ذهنت میرسه جواب درست نیست ...پس برگرد و پیداش کن قبل از اینکه بمیری و دیر بشه...اینجا هم زیاد نمون ...جوابت رو اینجا پیدا نمیکنی...دعای من پشت و پناهت ای جزئی از عالم هستی❤

اگه بخاطر پول و شغل باهاش کات کردی رک میگم شما ادم پول پرستی هستین بودن دوربرمون ادمایی که چندین سال حتی یازده سال باهم بودن و اخرشم باهم بجایی رسیدن و پول اومده دستشون اگه بخاطر اخلاقش بوده بهتره بهش برنگردی اما پول..........

😢😢😢اول صبحی گریه 

دلم براش سوخت 

گناه داشت طفلک 

چرا اگه موندی نیستید میاید ادمو عاشق میکنید بعدد میزارین میرین 

چراا

تو اول که اون پسره رو دیدی چرا موندی چرا وابستش کردی 

دیدی که هیچی نداره 

2706