2157
2106
عنوان

فرداتولدشه، باهاش کات کردم دوروزه💔

| مشاهده متن کامل بحث + 376 بازدید | 47 پست

شرایط مناسب ازدواج ک نداره و باهاشم باشی فقط اتلاف وقته😒

کات کردی دیگه عکساشو چرا میبینی😐

به آیندت فکر کن

وضع جامعه رو که میبینی همه تو مشکل مالین😑😑

اولین تاپیکو وقتی میزنم که دیگه پانیک نداشته باشم🤗پانیکی آدم تنهائیه😟درکش نمیکنی درست 🤗 ولی نمک روزخمشم نپاش🙄                                                                                                                  زنده بمان قاتل دلخواه من  محو نشو ماه ترین ماه من😍                                                      یه باشگاهی هست اسمش پروازه یه کاپیتان داره عاشق باقلوا دشمن دسی لوس و خودشیفته  ولی گل روزگار🤑
اگه خودش پیام داد چیکار کنم؟ 

من هیچ وقت موافق جواب ندادن و بلاک کردن و این چیزا نبودم و نیستم. اگر پیام داد جواب بده و روی حرفت بمون و بگو که ادامه این رابطه اشتباهه و هر زمانی باید تموم بشه پس هرچه زودتر این اتفاق بیفته به نفع جفتمونه 

یعنی بخاطر ی خاستگار پولدار این دیگ دلتو زد؟؟!!!😐اگ واقعا همو دوس دارین بپای هم بشینین و برگرد_همه ...

همه چی ک پول نیست اره

ولی حداقل چیزای زندگی رو ک باید داشته باشیم

حتی اگه هیچی نداشت فقط یه شغل دایمی داشت من قبول داشتم

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149
همه چی ک پول نیست اره ولی حداقل چیزای زندگی رو ک باید داشته باشیم حتی اگه هیچی نداشت فقط یه شغل دا ...

شغلم نداره؟یعنی ازون بیکار بیخیالاس؟!!شغل و پشت کار داشتن خیلی مهمه ،پس ولش کن

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آقا اسم مستعار دیگ چیه،ی چرتی نوشتم حالا شده اسم پروفایلم 😑
کار میکنه ولی موقت و کارش درست حسابی نیست  تلاش میکنه ولی کو تا بتونه زندگی فراهم کنه تولدشو ...

دیگه وقتی تلاش میکنه باید پشت عشقت باشی اگ آدم خوب و نرمالیه هواشو داشته باش خیلی زندگیتون رمانتیک و قشنگ میشه بنظرم لقمه آماده اصلا حال نمیده باید تو سختیا و کسب موفقیت کنار هم باشین و همو درک کنید و بهم کمک کنید بازم خودت میدونی عشقم :) اگ اذیتی ولش کن دیگه

ن منم اصلا بلاکش نمیکنم

ولی بلاک کن 

چون الان اول کات کردنه ممکنه همین جواب دادنای کوتاه و سرسری باز کشش بیاره برات😐

بلاک کن جفتتون برین دنبال سرنوشتتون

اولین تاپیکو وقتی میزنم که دیگه پانیک نداشته باشم🤗پانیکی آدم تنهائیه😟درکش نمیکنی درست 🤗 ولی نمک روزخمشم نپاش🙄                                                                                                                  زنده بمان قاتل دلخواه من  محو نشو ماه ترین ماه من😍                                                      یه باشگاهی هست اسمش پروازه یه کاپیتان داره عاشق باقلوا دشمن دسی لوس و خودشیفته  ولی گل روزگار🤑
شغلم نداره؟یعنی ازون بیکار بیخیالاس؟!!شغل و پشت کار داشتن خیلی مهمه ،پس ولش کن

بیکار بیخیال نیست ولی شغل دایمی و درست حسابی نداره تو شهرمون کار فصلی هست و کارخونه ای شرکتی چیزی نیس ک بتونه دایمی مشغول شه

2050
یعنی بخاطر ی خاستگار پولدار این دیگ دلتو زد؟؟!!!😐اگ واقعا همو دوس دارین بپای هم بشینین و برگرد_همه ...

ببینید درسته زندگی پول نیست اما باید حداقل ها فراهم باشه. من خودم عاشقانه ازدواج کردم در حالی که جفتمون شاغلیم و همسرم ۳۵ ساله و خودم ۳۲ سالمه بازم مشکلات پیش میاد پس بدون شغل و درآمد و پول عشق و عاشقی فراموش میشه تو زندگی

خب پولم مهمه تو زندگی من ادم پولکی نیستم ولی دیگ دلمم نمیخاد توی بدبختی زندگی کنم

آره نمیگم پول مهم نیست. ولی یعنی اصلا امیدوار نبودی بتونه زندگی خودشو جمع و جور کنه؟

تاپیکای بیبی چک مثبت تگم کنید لطفا 😍 / ان شاءالله به هم برسیم، آمینش با تو.. اگه اینجا رو خوندی یه صلوات یا یه آمین کوچولو مهمونم کن 😊😊 .. از امروز ۱۶ شهریور رژیمم.  قد: ۱۶۳   وزن شروع -> ۷۳  وزن فعلی -> ۷۰.۹  هدف اول: ۷۰  ✅  هدف دوم: ۶۷    هدف سوم: ۶۴  ووو هدف آخر: ۶۰  .. گروه آبی چالش پاییزی بامداد خمار. 
آره نمیگم پول مهم نیست. ولی یعنی اصلا امیدوار نبودی بتونه زندگی خودشو جمع و جور کنه؟

اگرم بتونه سخت

من خودم وضعمون بد نیست خدا رو شکر

شاغلم هستم

مگه اینکه خودم همه چی فراهم کنم

ک جلو بقیه ی جوری نیست؟ 

2087
بلاک کنم حالش بدتر میشه کینه هم میگیره ازم

ن بابا چ کینه ای

ببین الان کاتین ولی دلت پیشه اونه اول با خودت کنار بیا

باور کن برای جفتتون بهتره

ن بابا چ کینه ای ببین الان کاتین ولی دلت پیشه اونه اول با خودت کنار بیا باور کن برای جفتتون بهتره

اخه اونکه پیامی نداده بلاکش کنم توهین میشه بهش میدونم حالشم بدتر میشه

دعا کن برامون

کارت سخته ولی شاید بتونی....چون قلبت میخوادش ولی عقلت میگه نه...دعا کن فراموشت کنه.‌..و یه دختر خوب دیگه پیدا کنه و باهاش خوش بخت بشه....دلش رو بازی نده...پیام داد محکم باش...اگه میتونی جواب نده....سین کن ولی جواب نده تا خسته شه و ازت دل بکنه....بلاک نکن تا اگه حرف مهمی داشت بتونه بزنه ولی خب مطمئنا برمیگرده و تلاشش رو برای برگردوندنت میکنه

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍوَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ وَالْعَنْ أعْداءَهُم أجْمَعِینَ....از خودت بپرس واسه چی به این دنیا اومدی ؟مطمئنا اولین جوابی که به ذهنت میرسه جواب درست نیست ...پس برگرد و پیداش کن قبل از اینکه بمیری و دیر بشه...اینجا هم زیاد نمون ...جوابت رو اینجا پیدا نمیکنی...دعای من پشت و پناهت ای جزئی از عالم هستی❤
کارت سخته ولی شاید بتونی....چون قلبت میخوادش ولی عقلت میگه نه...دعا کن فراموشت کنه.‌..و یه دختر خوب ...

خیلی براش دعا میکنم

ولی خودش همیشه میگف تنهام نذار بدون تو هیچم

این یکماه اخرم خیلی گریه میکرد هرروز

امیدوارم بتونه

2051