2726
عنوان

مدرسه غیر انتفاعی ،نمونه دولتی

204 بازدید | 22 پست

سلام هر کسی بچه اش تو یکی از این مدرسه ها درس میخونه لطفا بیاد بگه شرایطش چطور و راضی بودید .آیا برای پیشرفت بچه خوبه همچین مدرسه هایی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
از نهم که میخواست بیاد دهم آزمون داد واقعا راضیم .توهمین اوضاع غیر حضوری هم کم نذاشتند براشون 

یعنی بچه خیلی باید درسخون باشه که قبول بشه ؟؟؟

پسرم رو برای هفتم میخوام بزارم نمونه دولتی .درس خوبه .

ولی آنچنان تیزهوش نیست میخوام ببینم آزمونش سخته درس سال قبل رو آزمون میگیرن یا تمام مقطع رو 

یعنی بچه خیلی باید درسخون باشه که قبول بشه ؟؟؟ پسرم رو برای هفتم میخوام بزارم نمونه دولتی .درس خوبه ...

امسال هفتم هست یاششم بگوتاکمکت کنم؟

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
یعنی بچه خیلی باید درسخون باشه که قبول بشه ؟؟؟ پسرم رو برای هفتم میخوام بزارم نمونه دولتی .درس خوبه ...

پسر من که نگفت از همه سالهایه یا فقط نهم ولی معدل نهمش بیست بود ودرسهاش خوبه .باید خوب تست بزنه دیگه .الانم که دیگه آزمونهاش تموم شده اگه برای امسال میخواین 

خدایا دستمونو محکم بگیر وول نکن 
امسال میره ششم 

عزیزم ازمون هفتم نمونه برداشته شده دگه نمونه هفتم نداریم و وضعیت پذیرش هفتم تواین جورمدارس تغییرکرددگه ازمونی نیست

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2706