2733
2734
عنوان

صاحبکارم بهم نظر داره

| مشاهده متن کامل بحث + 4531 بازدید | 65 پست
اره واقعا 

والا من هرجای که کارکردم ازاین همین مریض ها بودن  و اون کارول کردم بخاطرهمین خوب میشناسمشون 

یجای دیگه میرفتم سرکار ۳نفر بودیم من صاحب کار یه زنه که شوهرش معتاد بود بعد چندوقت همکارم ک شوهرم داشت برای صاحب کارم تولد گرفت کادو سوپرایزووو😲😲😲

چندوقت بعدش شوهرش اومد بودمغازه قبلشم بهم گفته بودن اگر شوهرش اومد اینجا هیچی نگو خلاصه.....🤔🤫

یه چندروز بعد شیفت من بود صاحب کارم اومد هرچی بود تعریف کرد واسم شوهرش معتاده ودوستش دارم دوستم داره اینجور اونجور .......

نمیدونم چرا برای من تعریف میکرد من اصلا خودم کنجکاو نشون نداده بودم  ولی جالب بود چطور یه همکار متاهل برای یا مرد متاهل تولد میگیره و جالب تر اینکه تاریخ تولدشم دقیق یادش بوده هی بهم نزدیک تر میشد منم سریع سه پاشدم اومدم خونه دیگه هم نرفتم بااینکه سنم خیلی خیلی کم بودبچه بودم فهمیدم چخبره

🌺بسم الله الرحمن الرحیم 🌺عضو گروه رز بنفش 💜وزن شروع ۷۳💜وزن فعلی ۵۰۰و۷۱💜وزن هدف ۶۰😎😊 توبالا شهر قلبم یه خونه لاتی دا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم من چرا حس آبرو و حیثیت رفتن نگرفتم

چون شاید خیلی مثبت به قضیه نگاه میکنی اولش ۲تا حرف هست نگاه کردن کم کم میشه  صمیمی شدن کم کم نزدیک شدن کم کم و............

🌺بسم الله الرحمن الرحیم 🌺عضو گروه رز بنفش 💜وزن شروع ۷۳💜وزن فعلی ۵۰۰و۷۱💜وزن هدف ۶۰😎😊 توبالا شهر قلبم یه خونه لاتی دا
من فقط گوش کردم چون تو یه طبقه فقط من و ان تنها بودیم درم بسته بود  خیلی باکلاس گفتم فکرامو بک ...

😜😄😄😄😄😄

2731