2726
عنوان

صاحبکارم بهم نظر داره

| مشاهده متن کامل بحث + 4496 بازدید | 65 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا کدوم کارهای همسرش رو بگه  اینکه‌ نگاه کرده ؟ جنایی میکنید قضیه رو

همین حرفهاش سوالاتش   کافیه زنش اگر عاقل باشه پی میبره یه مرد واسه چی میپرسه 

🌺بسم الله الرحمن الرحیم 🌺عضو گروه رز بنفش 💜وزن شروع ۷۳💜وزن فعلی ۵۰۰و۷۱💜وزن هدف ۶۰😎😊 توبالا شهر قلبم یه خونه لاتی دا
دقیقا کدوم کارهای همسرش رو بگه  اینکه‌ نگاه کرده ؟ جنایی میکنید قضیه رو

این داره بخاطر اون مرتیکه هرزه از کاری ک میگه خوبه میگذره ،نباید دلش خنک شه؟!!!باید بگییی حتما

آقا اسم مستعار دیگ چیه،ی چرتی نوشتم حالا شده اسم پروفایلم 😑
2728
یکساعت حرف زد اخرش گفت ماکه قراره وسط کار رابطه داشته باشیم از همین اول باشه

چقد وقیح وپرو عجب اونوقت شما چی گفتید بهش؟؟؟

🌺بسم الله الرحمن الرحیم 🌺عضو گروه رز بنفش 💜وزن شروع ۷۳💜وزن فعلی ۵۰۰و۷۱💜وزن هدف ۶۰😎😊 توبالا شهر قلبم یه خونه لاتی دا
همین حرفهاش سوالاتش   کافیه زنش اگر عاقل باشه پی میبره یه مرد واسه چی میپرسه

ایشون شغل خودش رو از دست بده که خانمش یه تیوری رو بفهمه ؟ 

به نظرم عاقلانه تر میشه رفتار کرد 

😁
ببین ب نظر من فعلا که هیچی نشده این نگاه ها میشه جلوشو گرفت من خودم صاحب کارمو اینقد جوگیر کردم ک به ...

تنها گیرش بیاره فک میکنی با زدن و بدو بیراه گفتن اسی اون کوتاه میاد؟ وحشی تر میشه ی بلایی سرش میاره

اسی هرچقدم کار برات مهم باشه بخاطر اون آرامشی ک ازت گرفته شده که سرش نگران شدی و تاپیک زدی ازون کار بیا بیرون نمیخاد بکسی بگی ک چیشد ک باور نمیکنن حرفتو شایدم براشون عنقد ساده باشه این نگاها چنتا چیز بتو ببندن برای آرامش و امنیت خودت کنار بکش

ممکنه بخواد کاری کنه مثلا حساب کتابی درست کنه بگه یا باهام بمون یا میگم بدهی بالا آوردی

برای اینکه در اینده نگی کاش بهتر بررسی میکردم میگم، تکانشی عمل نکن

ببین اگر جدی باشی رفتارش چه تغییری میکنه

اگر همچنان خودش رو جمع نکرد و حس ناامین بهت داد بیا بیرون

تا وقتی هم تسویه حساب نکردی حرفی نمیزنی به خانمش

😁
ایشون شغل خودش رو از دست بده که خانمش یه تیوری رو بفهمه ؟  به نظرم عاقلانه تر میشه رفتار کرد&n ...

اصلا کاری که ابرو حیثیت آدمو درخطر بندازه هیچ ارزشی نداره اون حقوقش یا کار راحتش که بخاد به خودش استرس واردبکنه با ترس  کار بکنه سری که درد نمیکنن دستمال نمیبندن گلم 

2706