عنوان

بیاین کمپین راه بندازیم مامانا

| مشاهده متن کامل بحث + 1063 بازدید | 198 پست
چراتاییدبشه یعنی ازهمه جهت بررسیش کردن دیگه نگرانی نداره بزنید

نه من هیچوقت اجازه نمیدم به بچه ام سینوفارم بزنن

🏴با آل علی هر که در افتاد وَر افتاد🏴یا حیدر کرار زند نقش به زودی بر پرچمِ سبزِ عربستانِ سقوطی🤩✌ ما برای بااااورهایمان جان میدهیم و به مرگ لبخند میزنیم ✌🤩 شما چی؟؟😉

همتون متحد شین مثلن مادرای یه کلاس نفرستین بچتونو مدرسه بگین فقط مجازی ولی خیلی از مادرا میخوان راحت شن دوس دارن بفرستن 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چی بگ‌والامن ازسیاسی بازی چیزی نمیدونم  شایدهم به احتمال زیادبزودی تاییدبشه وواقعاواکسن خوبی ب ...

باز انتخاب با خودتونه میتونید نزنید و مدرسه نفرستین 

اللهم العجل لولیک الفرج  ♥️🌱
2728
نهایت تست کرونا میدید میرید گفتن برای واکسن هایی که اونجا تاییدیه نداره دوست خودم سینو فارم زد تست ک ...

خب من میخوام واکسن بزنم و بعدش برم

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
چی بگ‌والامن ازسیاسی بازی چیزی نمیدونم  شایدهم به احتمال زیادبزودی تاییدبشه وواقعاواکسن خوبی ب ...

یک چیزی بگم تاییدیه اش هم بیاد باز هم تا اجبار نشه مردم نمیزنن خیالت راحت 

الان همین محصولات خودروسازی کشور سالی چند هزار کشته میده مگه چاره ای جز استفاده ازشون هست؟ چرا برای این مسائل مطالبه نمی‌کنیم که باید ماشین خوب سوار بشیم کلا از پایه مشکل هست تو همه زمینه ها

هرچی آرزوی خوب مال تو 
همتون متحد شین مثلن مادرای یه کلاس نفرستین بچتونو مدرسه بگین فقط مجازی ولی خیلی از مادرا میخوان راحت ...

دقیقاخیلی ازمادرهاازخوداشونه زودتربچه بره مدرسه 

از خداشون نیست آموزش مجازی واقعا به درد نمیخوره کاش بگن کلا دو سال مدارس تعطیل اما مجازی نباشه 

هرچی آرزوی خوب مال تو 
انتخاب بین بدوبدتره

اره به نظر من هیچ چیز از جون بالاتر نیست حتی درس ومدرسه😔

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍

اسی خواهر من خیلی حساسه شوهرشم کادر درمانه خواهرم داره تحقیق میکنه تو مجلات خارجی دیروز بهم میگف یه مجله خبری معتبر اسمشم گفتا ولی من خنگم درباره واکسن سینوفارم رو بچه ها نوشته خواهرم میگف چیز خیلی بدی ننوشته بوددرمورد گزارش عوارض بازم یکم دودله میترسه بازم خونواده ها فشار بیارن نذارن

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2706