2703
2553
عنوان

بیاین کمپین راه بندازیم مامانا

| مشاهده متن کامل بحث + 1063 بازدید | 198 پست
من نمی م

ماهم نرفتیم😄😄

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خودشون هم گفتن رضایت والدین شرط 

اگر مدارس رو به اجبار باز کنن دیگه هر والدینی مجبوره رضایت بده 

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
2456
اگر مدارس رو به اجبار باز کنن دیگه هر والدینی مجبوره رضایت بده 

اهوم😔

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
عزیزم اصلاوابداقصدم ایجادنگرانی نبودامافکرمیکنم اگرازچیزی آگاهی دارم وظیفمه بگم این موردتاییدیه بهدا ...

اون زمانی که چین سینوفارم و شروع کرد هنوز تاییدیه نداشت الانم کشته هاش حدود یک ساله صفره اگر منتظر میشد که سازمان بهداشت جهانی تایید کنه بعد شروع کنه الان کلی کشته داده بود این سازمان‌ها کاملا سیاسی هستن که بودجه ی سالانه شو از امریکا میگیره نمیاد به راحتی به واکسن چینی که دشمنن باهم تایید یه بده اما واکسن سینوفارم و برکت که از ویروسهای ضعیف شده هستن جز بی خطر ترین واکسن ها هستن مثل فایزر و مدرنا انتی بادی بالای ۹۰ درصد ندارن اما همون ۷۰ تا ۸۰ درصد هن برای پیشگیری عالیه  

اللهم العجل لولیک الفرج  ♥️🌱
2714
من نمی م

والا همه همینو‌میگن...عجیبه

یکم پایین خونه ما مسجده 

من باردارم از پنجره سینه زنا رو‌میدیدم هرشب...

جای سوزن انداختن نبود

زن و مرد ..خیابون پره ادم...

همینا الان تو تدارک عروسی و تولد بعد ماه صفرن

دوستان سینوفارم بزرگسال موردتاییده بهداشته بزنیدتوروخداازهیچ چی بهتره

من آدم میشناسم ۸۰ ساله دو دوز سینوفارم زده دورهمی گرفتن کرونا گرفته رفته تو کما لوله گذاری شده حتی اما برگشته خداروشکر و حالش خوبه 

آخه هرکسی واکسن میزنه هم بیخیال میشه دیگه رعایت میاد پایین 

هرچی آرزوی خوب مال تو 

کمپین نمیخواد که من  اجازه نمیدیم این واکسن رو حتی اگر تاییدیه هم داشته باشه به بچه ام بزنن

🏴با آل علی هر که در افتاد وَر افتاد🏴یا حیدر کرار زند نقش به زودی بر پرچمِ سبزِ عربستانِ سقوطی🤩✌ ما برای بااااورهایمان جان میدهیم و به مرگ لبخند میزنیم ✌🤩 شما چی؟؟😉
بله امااگه مدارس روبازکردن چی؟

من به عنوان یه مادر اجازه نمیدم بچه ام تو این شرایط بره مدرسه با معلماش صحبت کردم ۳۵جلسه خصوصی باهاشون قرارداد بستم که تو خونه باهاش کار کنن

اگر هم امکانش نبود ترجبح میدادم یک سال عقب بیوفته ولی مدرسه نره

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
اون زمانی که چین سینوفارم و شروع کرد هنوز تاییدیه نداشت الانم کشته هاش حدود یک ساله صفره اگر منتظر م ...

چی بگ‌والامن ازسیاسی بازی چیزی نمیدونم 

شایدهم به احتمال زیادبزودی تاییدبشه وواقعاواکسن خوبی باشه

منم احتمالا برم اروپا ولی با این واکسن نمیشه

نهایت تست کرونا میدید میرید گفتن برای واکسن هایی که اونجا تاییدیه نداره دوست خودم سینو فارم زد تست کرونا منفی داشت رفت سوئد 

هرچی آرزوی خوب مال تو 
کمپین نمیخواد که من  اجازه نمیدیم این واکسن رو حتی اگر تاییدیه هم داشته باشه به بچه ام بزنن

چراتاییدبشه یعنی ازهمه جهت بررسیش کردن دیگه نگرانی نداره بزنید

2706