2737
2734
عنوان

بیاین کمپین راه بندازیم مامانا

| مشاهده متن کامل بحث + 1063 بازدید | 198 پست
منم نمیدونم گفتم جمع بشیم باهم همفکری کنیم اماگویاکسی بفکراین چیزانیست

https://www.karzar.net/creat

اینجا میتونی یه کمپین راه بندازی و لینکشو بذاری هر کی موافقه بره امضا کنه تو اینستا و واتزاپ و بقیه شبکه های اجتماعی هم میتونی به اشتراک بذاری

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درست میگید من اون مقاله رو فکر کردم تاییدیه بهداشت جهانیه الان دیدم شرمنده اما مطمئنم باز تاییدیه هم ...

ماهم میگم گلم تایید نداره برامون نگرانیم فهمیدی

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
منم دقیقا صفحه ایشون رو دنبال میکنم اطلاعاتم از ایشونه نه خانمهای نی نی سایت که واقعا دانش تخصصی ندا ...

دقیقا این شایعات فقط روان ادمو بهم میریزه 

اللهم العجل لولیک الفرج  ♥️🌱
2731
فدات شم دشمنت شرمنده عزیزم هممون بایدبه هم کمک کنیم تابهترین تصمیم روبگیریم

به خدا من دلم برای بچه هامون میسوزه پسر من دوساله تو خونه است دلم میخواست امسال بره پیش ۱ اما نشد با این وضعیت اینقدر به من وابسته شده که خدا میدونه حسرت پارک رستوران حتی بستنی بیرون به دلش هست 

هرچی آرزوی خوب مال تو 
2738
سینوفارمی که به همه زدن هم چندان تعریفی نداره

کلا زیادم به در نمیخوره چرا همه روفایزرواکسنه نکردن اگه راست میگن این سینو هیچ کشوری نمیتونی بری باهاش اصلا جزچندوچندکشور😏

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
دقیقا این شایعات فقط روان ادمو بهم میریزه 

عزیزم اصلاوابداقصدم ایجادنگرانی نبودامافکرمیکنم اگرازچیزی آگاهی دارم وظیفمه بگم این موردتاییدیه بهداشت جهانی نداشتن این واکسن روخیلی ازخانمهاومادرهانمیدونن حقشونهذکه بدونن

کلا زیادم به در نمیخوره چرا همه روفایزرواکسنه نکردن اگه راست میگن این سینو هیچ کشوری نمیتونی بری باه ...

دقیقا منم به خاطر همین نزدم

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
دقیقا منم به خاطر همین نزدم

منم😐مکه نمیشه رفت😏

میگما ...

مشکل فقط مدارسه؟؟؟؟؟

عروسی میرید 

عزا میرید 

شمال جنوب شرق غرب پره مسافر ....

رستورانا همیه پره ادم 

پارک شهربازی پره ادم ...

تالارها باغها ..پره ادم 

هیئت حسینیه روضه ها....

الانم مرز کربلا و هتلهای مشهد پره ادم .....

مشکل فقط مدارسه؟؟؟

دوستان مطلب و مقالشو گذاشتن باز میگید هیچ کس نگفته ؟؟؟؟

چراشمامیخوای بجنگی؟میگم به کسی توصیه نکردب ه به بچش بزنه گفت خودتون میدونید صریح وواضح نگفت بزنیدبااینکه مادرهاکلی ازش خواهش وتمناکردن

2706