2737
2734
عنوان

بیاین کمپین راه بندازیم مامانا

| مشاهده متن کامل بحث + 1063 بازدید | 198 پست
دقیقاهمینطوره امااللندمرجع ماسازمان بهداشت جهانیه مگه غیرازاینه؟

نه مافقط میگم خوبه چرا بهداشت جهانی تایید نمیکنه 

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
بله عکس گذاشتم براتون زیر همین پست کلی کامنت هست که جواب دادن استوری هم گذاشته بودن

بله درلنست مقالش چاپ شده اماهنوزتاییدیه سازمان بهداشت رونگرفتهدچون نتایج فازسوم روارایه نداده 

والامنم مثل شماهستم ونزدن واکسن روتبلیغ نمیکنم ولی نبایدعجله کردوباچشم بازتحقیق کردوتصمیم گرفت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینهاضربتی عمل میکنن یدفعه دیدی گفتن ازشنبه برن سرکلاس

نه مطمئن باش اینجوری نیست من دانشجوام واکسنم زدم کلاسام آنلاینه دوقلوهامم امسال کلاس اول هستن کلا انلاینه 

اللهم العجل لولیک الفرج  ♥️🌱
نه مافقط میگم خوبه چرا بهداشت جهانی تایید نمیکنه 

چون که سه فاز تموم شده مقاله داده تایید شده یک شبه که نمیشه تایید بشه باید روی تمام مسائلش مطالعه کنن نتیجه بررسی کن زمان میبره 

هرچی آرزوی خوب مال تو 
2728
بله گفتن تو این وضعیت هر واکسنی میزدن شما بزنین تنها راه جلوگیری از این همه گیری واکسیناسیون عمومیه& ...

اصلاچنین چیزی درمورداین واکسن نگفتن 

این صحبتشون درموردواکسنهای بزرگسال بود

کماکان آموزش حضوری دانش آموزان در مهر منتفی است

محسن بیگی، مدیرکل دفتر سلامت آموزش و پرورش:

🔹واکسیناسیون فرهنگیان از مرداد تاکنون انجام شده و ٩٠ درصد واکسیناسیون در دوز اول انجام شده است و دوز دوم نیز در شرایطی قابل قبولی قرار دارد.

🔹١۵ میلیون دانش آموز از پیش دبستانی تا سال دوازدهم داریم و قرار بر این است که واکسیناسیون از سنین بالاتر و با اولویت مدارس با نیاز‌های ویژه انجام شود.

🔹با توجه به اعلام وزیر بهداشت مبنی بر واکسیناسیون دانش‌آموزان ١٢ تا ١٨ سال، زمینه حضوری شدن مدارس تسهیل می‌شود.

🔹براساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته برای حضوری شدن مدارس، قرار بر این بود که در مهرماه آموزش‌ها بصورت مجازی و از آبان به تدریج آموزش حضوری داشته باشیم.

🔹پیش بینی این بود که در مدارس روستایی و کم جمعیت در مهر آموزش حضوری داشته باشیم.

🔹در صورتی که واکسیناسیون دانش آموزان تا پایان مهر انجام شود، آموزش حضوری محتمل‌تر است.

🔹با وجود واکسیناسیون رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی ضرورت دارد.

🔹بعد از تمام واکسیناسیون بازگشایی تدریجی خواهد بود./باشگاه خبرنگاران

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍

به نظر من که امسالم اینا نمیتونن بازکننده مدارس رو😐

2738
بله درلنست مقالش چاپ شده اماهنوزتاییدیه سازمان بهداشت رونگرفتهدچون نتایج فازسوم روارایه نداده  ...

درست میگید اما تاییدیه هم میاد قطعا بعد چاپ مقاله لنست به زودی ....

هرچی آرزوی خوب مال تو 
آفرین پس هنوزمطالعاتشون تکمیل نشده دیگه

درست میگید من اون مقاله رو فکر کردم تاییدیه بهداشت جهانیه الان دیدم شرمنده اما مطمئنم باز تاییدیه هم میاد به زودی

هرچی آرزوی خوب مال تو 

عزیزم حداقل دیگه اختیار بچه هامونو داریم قرار نیست هرچه گفتن ما انجام بدیم 

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
عزیزم حداقل دیگه اختیار بچه هامونو داریم قرار نیست هرچه گفتن ما انجام بدیم 

خودشون هم گفتن رضایت والدین شرط 

درست میگید من اون مقاله رو فکر کردم تاییدیه بهداشت جهانیه الان دیدم شرمنده اما مطمئنم باز تاییدیه هم ...

فدات شم دشمنت شرمنده عزیزم هممون بایدبه هم کمک کنیم تابهترین تصمیم روبگیریم

2706