2733
2739
عنوان

وزن گیری پوزاد نارس

192 بازدید | 10 پست

سلام بچه ها کسی هست بچه اش زودتر به دنیا اومده باشه با وزن حدود1700... وزنشون توچهارماهگی چقدربوده.. 

بعدن از تظر قد وزن از هم سن سالهای خودشون عقب ترن هستند یا ن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه خواهر شوهر من شش ماه و نیم به دنیا اومد با 700گرم وزن حالا از همه هم سن وسالهاش گنده تر قد بلند تره

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شکر ....بابت تمام زندگیم اگر مادرم زود رفت اگر پدرم مرا رها کرد اگه فرزند ارشدم نیومده ترکم کرد اما به جاش دختری دارم که نفس مامانشه همسر ی دارم که جونم براش در میره و قراره مادر یه نی نی دیگه بشم چی از این بهتر که تنمون هم سالمه همینا بسه

والابرادرزاده ی من توسی ویک هفته بدنیااومدباوزن دوکیلوالبته کم کردشدیک وهشتصد،الان که نه ماهشه نه کیلوماشالله تپله،ولی دخترمن کامل بدنیااومدالان دوسال ونیمه ده کیلو،مونده به ژن

برای خوب شدن بچه ام صلوات میفرستی؟؟
2738

الان که 16سالشه مادرشوهر م میگفت همش میگفتن فقط شیر مادذ و اینا اما من شیر اون دخترمو بهش دادم اخه یکی دیگه خواهر شوهر من هم زایمان کرده بوده اما بچش یه سالش بوده مادرشوهرم میگه بچه برا اینکه خوب قوه بگیره شیر یه نفر دیگه یکی دوبار بخوره خوب میشه تندتند بهش شیر بده خواب نوزاد هم باعث وزن گیری میشه بچش هم دختره تاره عزیزم حرص بچه نخور مهم سالم بودن وزن و اینا بهونه هست دختر من سروقت دنیا اومد2400بود با بچه خواهرم یه ماه فرقشونه بچه من الان پنج ماهشه تاره شده5700 اما بچه خواهرم 8700اما بچه من نسبت به اون جنب و جوش بیشتری داره بجه بزرگ میشه حرص نحور

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شکر ....بابت تمام زندگیم اگر مادرم زود رفت اگر پدرم مرا رها کرد اگه فرزند ارشدم نیومده ترکم کرد اما به جاش دختری دارم که نفس مامانشه همسر ی دارم که جونم براش در میره و قراره مادر یه نی نی دیگه بشم چی از این بهتر که تنمون هم سالمه همینا بسه

دوقلوهای من ۳۵ هفته به دنیا اومدن پسرم ۱۷۵۰ بود دخترم ۱۳۵۰ الان ۶ سالشونه پسرم ۴ ماهگی ۷ کیلو بود اما دخترم ریز تر بود الانم همینن پسرم درشته درخترم نرماله

اللهم العجل لولیک الفرج  ♥️🌱