2726
آره جمعیتش کمه ولی خب چیزی در رابطه با واکسن بهمون نگفتن ک

میزنن من شنیدم سال اخرازمروزمیزنن

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
خوشبحالت    کاش دانشگاه ها هم از اول مهر حضوری ش  خسته شدیم بخدا

آره خب خیلی سخته ولی میتونم تو ی هفته درسای دهممو حدودا جم بندی کنم 😐💔؟ 

دخترم:/ s کاربریم حذف شده  کاربری دس دو نفره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشبحالت    کاش دانشگاه ها هم از اول مهر حضوری ش  خسته شدیم بخدا

دیشب اخبار میکفت دانشجوها که واکسن هر دو دوزش رو زده باشن میتونن برن حتی خابگاه ها باز هستن 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2728
آره خب خیلی سخته ولی میتونم تو ی هفته درسای دهممو حدودا جم بندی کنم 😐💔؟ 

وضع همه همینه  هیچکس هیچی بلد نیس  چ دانش آموز چ دانشجو   پس نگران نباش

دختری در من ساز امیدواری می‌زند...
منکه از ۱۵ شهریور شروع شده مدرسمون به صورت حضوری😍😍 شهرمون غیر انتفاعی ها شروع شدن  ولی د ...

عه چ خوب منم نمونه دولتیم از شنبه شروع میشه با رعایت... 😐

دخترم:/ s کاربریم حذف شده  کاربری دس دو نفره
اه منم دهم تجربیم😍💋

منممممم😃

۱۱۲۲۸…تو مث رقص گل سرخی رو بااااد🌹…من مث خارم رو ساقه هه اونم زیاد زیاد🥀…دو روز با من بگردی ببین…رنگیش میکنم در و دیوارتو😃…نگو نه که اصن نمیشه پیش من نباشی🫂…میشه کم نباشی میشه مث قبلنا شی…نگو که اصن دلم میخاد بی تو برم بمیرم💃🏻…من عاشق اینم که تا صب پیشت بشینم🤍…دیر اومدی زود نخا برو🚶🏻…بعد عمری عزیز گیر آوردیم تنها تورو🫂…با ژینا1400/8/27 در مغازشون🍫با سمانه و سارا1400/11/15 در مغازشون❤️با سمانه و سارا1401/1/10 در مغازشون...با ماهی در خونشون 1401/1/18... با نیکیا تو نوبهار 1401/1/25...12-13 مرداد در کافه استارباکس
خوابگاهشم بازها😐

خواب واکسن میکنن الکی بازنی شرطش واکسنه😐

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍

✅ سامانه واکسیناسیون برای دانش آموزان امشب باز می شود

🔸بر اساس دستور وزیر بهداشت مبنی بر شروع واکسیناسیون دانش‌آموزان، امشب تا ساعاتی دیگر سامانه نوبت‌دهی واکسیناسیون صرفاً برای متولدین ۱ مهر ۱۳۸۲ تا ۱ مهر ۱۳۸۳ (سن ورود به سال آخر متوسطه دوم) باز خواهد شد.

🔹ثبت‌نام در این سامانه صرفا بر اساس گروه سنی خواهد بود.

🔹 مراکز واکسیناسیون صرفاً افرادی را خواهند پذیرفت که در سامانه نوبت‌دهی ثبت‌نام کرده‌اند.

🔹 سایر دانش‌آموزان باید تا باز شدن سامانه منتظر بمانند.

2706