2157
2106

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

گفتن روستاها و شهرستانهای کوچک که جمعیت کمه اونم با واکسن معلمان و دانش اموزان 

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
2050

اعلام کردن برا واکسن بایدپدرمادردانش اموزان رضایت بدن😐

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
جدی ؟؟چندمی؟ چه شهری؟ ما ک ن فرم داریم ن کتاب بهمون دادن هنوز ن تو گروه مدرسه هستیم ن چیزی😂

اوهوم هیچی بلد نیسم 😐😂

وردی یازده تجربی 

مروست 

فرم دارم ولی خب 5 کیلو چاق تر شدم نمیدونم اندازم بشه یا ن 😐😂😂

منکه از ۱۵ شهریور شروع شده مدرسمون به صورت حضوری😍😍

شهرمون غیر انتفاعی ها شروع شدن 

ولی دولتی از شنبه آنلاین

موفق میشم جوری که گذشتم جلوش زانو بزنه✌💗تکواندو عشقه😍
2143
آره جمعیتش کمه ولی خب چیزی در رابطه با واکسن بهمون نگفتن ک

میزنن من شنیدم سال اخرازمروزمیزنن

خوشبحالت    کاش دانشگاه ها هم از اول مهر حضوری ش  خسته شدیم بخدا

دیشب اخبار میکفت دانشجوها که واکسن هر دو دوزش رو زده باشن میتونن برن حتی خابگاه ها باز هستن 

مطمئن‌ ترین راه برای موفقیت،تلاشه و بزرگ‌ترین ضعف ما در تسیلم‌ شدن؛ همیشه!موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شه، از افراد عجول دور میشه، اگر تو مسیر رسیدن به خواستت خسته شدی کم آوردی اشکال نداره یک دقیقه صبر کن نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده هرگز تسلیم نشو، امروز سخته و فردا سخت تر، اما پس فردا حتما روز روشنی خواهد بود
2051