2703
2553
عنوان

شوهر عوضیم علان دیشب جلو من با دختره تماس تصویری گرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 2599 بازدید | 87 پست
همون بی شرفی امده تو زندگیم داره بهم خیانت میکنه

زنگ بزن ۱۱۰ بگو تو خونه حبس شدیم حالم بده 

خودشون زنگ‌میزنن همسرت بعدش هم مستقیم با بچه هات برو خونه پدرت 

belfijoon هستم                                                                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکم‌ نمیتونم باور کنم . واقعا سه روزه درو رو شما قفل کرده؟ خب به پدر مادرت اطلاع بده و برو پیش اونا

تو نمیتونی ولی من اعلان بخدا 3 روز زندونیم تو خدنه 35 متری

زنگ بزنم 123 که مدرکی داشته باشم بعد نگه خودشرفت یا دروع میگع بچه هام هم بزارم براش برم

بچه ها رو ببر گناه دارن با همچین پدری تنها باشن 

belfijoon هستم                                                                 
2456
زنگ بزنم 123 که مدرکی داشته باشم بعد نگه خودشرفت یا دروع میگع بچه هام هم بزارم براش برم

هعی 😢 باش خدا کمکت کنه این دختره اشغال از کجا اومد زندگیتو خراب کرد لعنت بهش خونه خراب کن

همه جا هستن من دیروز یکیو دیدم شلوارش لی بود جلوش باز بود تا رونش یعنی پاره بود راه میرقت پاهاش کامل ...

الزاما ازاد گشتن فحشا نیست 

belfijoon هستم                                                                 
تو نمیتونی ولی من اعلان بخدا 3 روز زندونیم تو خدنه 35 متری

امیدوارم بتونی از دستش شکایت کنی و خودتو نجات بدی !

واحد اندازه گیری خوشبختی : نفس های مادر بر ثانیه             کاربری توسط دوتا دوست که شبیه خواهرن اداره میشه❤❤❤
2714
بحث لبااس نیس بحث سر اینه ک مخ اقایون متهلو میزنن این احمقا

دخترایی ان ک از بچگی یادگرفتن خرجشونو از دوسپسر بگیرن چون کسی اهمیت ب تربیت اینا نداده الانم فکر میکنن مردا متاهل مجبورن کار کنن پس پول دارن سمت مردا مجرد نمیرن

بحث لبااس نیس بحث سر اینه ک مخ اقایون متهلو میزنن این احمقا

اخه اقای متاهل گاوه عقل و شعور نداره هرکی افسارش رو بگیره باید بره باهاش 😏😏😏😏

مرد اگر مرد باشه هیچ زنی نمیتونه مجابش کنه به خیانت پس ذات اون مرد هرزه و کثیف بوده 

belfijoon هستم                                                                 
2706