2157
2106
عنوان

بچه ها راهکار ارائه بدین برای لذت بردن از تنهایی متاهلی

| مشاهده متن کامل بحث + 1506 بازدید | 148 پست
اخی انشاالله زودتر ببینید همووو من که دیگه برام عادی شده نبودنش شما سعی کن عادی نکنی🙂

ممنونم 

سه ساله ازش دورم 

اما امسال منتقل میشم دیگه همیشه کنارشم

نمیشه همه چیزو اینجا اما به مشکلات کوچک برخوردیم امیدوارم، زمینه ساز مشکلات بزرگ نشه

خیلی به جدایی فکر کردم ولی آخرش نمیتونم عملیش کنم 

خب چرا رفیق بازی میکنه 

اعتیاد داره؟؟  اخه مرد سالم یکی دوبار سراغ دوستاش میره نه ک هرروز هرروز

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

بی خیال هیچی جبران دلتنگی و تنهایی نمیشه خیلی سخته ☹ منکه خسته شدم از زندگیه اینجوری هم دارمش هم ...

قبول دارم مدتی ک نیستم سخته براش 

سعی میکنم وقتی میرسم جبران بعضی چیزا را براش بکنم 

وگرنه نبود خودم خودش کم مشکلی نیست و قابل جبران نیست

خب چرا رفیق بازی میکنه  اعتیاد داره؟؟  اخه مرد سالم یکی دوبار سراغ دوستاش میره نه ک هرروز ...

ن اعتیاد نداره 

با ی رفیقش خیلی صمیمیه تا وقتی ک کار اون رفیقش تمام نشه اینم دلش نمیخاد بیاد خونه

2149
قبول دارم مدتی ک نیستم سخته براش  سعی میکنم وقتی میرسم جبران بعضی چیزا را براش بکنم  وگر ...

نامزدین یا عروسی کردین؟؟

من راستش خیلی وقته دیگه ۹ ساله همینه زندگیمون🤦‍♀️

انشالله شما هم بهم برسید و کانونتون گرم و اشیانه تون پر از عشق و محبت بشه  درک میکنم از تنهایی ...

مرسی 

دیگه وقتی میاد دوس ندارم که باشه میخوام باز هر چه زودتر بره☹😂😂😂🤦‍♀️

نامزدین یا عروسی کردین؟؟ من راستش خیلی وقته دیگه ۹ ساله همینه زندگیمون🤦‍♀️

نه بابا 7 ساله ازدواج کردیم 

یه بچه 2 ساله داریم 

تموم نمیشه این کار یا ماموریت؟؟؟ 

نمیشه بیاد شهر خودتون 

2050
😂😂😂اوایل زندگیمون که همش دعوا بوده 🤣🤣 الان حداقل همو نمیبینیم دیگه دعوا و اینا نداریم😁🤦‍♀️

وای یا خدا 

همون دقایقی پیش هم هستید بچسبید به خودتون و زندگی تون و از زندگی لذت ببرین 

چشم بهم بزنی همون لحظات ناب هم میگذرند 

2143
متلک میگین  یا طعنه و کنایه است؟

نه بخدا 

منظورم این بود احتمالا ادم با درک و احساساتی هستین 

اخه مردای اطراف من اکثرا یه جور دیگن خشک و سردو بی احساس حتی از نگاه از رفتار از گفتار هم میشه تشخیصشون داد

نه بخدا  منظورم این بود احتمالا ادم با درک و احساساتی هستین  اخه مردای اطراف من اکثرا یه ...

ممنونم لطف دارید 

از خو د تعریف نباشه زندگی خوب و خوشی داشتم 

اما منم تو زندگی دچار خطا شدم 

که در صدد جبران هستم 

اما وقتی زندگی لطمه میخوره سخته دوباره جمع کنی 

اما وقتی میام اینجا دردو دل خانما رو میبینم سعی میکنم من اینجوری نباشم و رفع کنم دغدغه خانمم رو

1718