2137
2106

سلام دوستان من تازه واردم و اولین تاپیکم رو میزارم 

میشه راهنمایی کنید ممنون

شوهر من 7 صبح میره سرکار 4 بعداز ظهر میاد تا 6 می‌خوابه بعد میره پی رفیقش ساعت 9ونیم ده میاد خونه بعد ک شام خورد می‌خوابه اصلا به من حق نمیده ک من تنهایی خونه چیکار کنم و دلم میگیره همش دعوا داریم درک نمیکنه 

چطوری از تنها بودن با خودم لذت ببرم و به شوهرم بی محل باشم؟ 

جایی ک زندگی میکنم ی محیط کوچک هستش و از خانوادم دورم و دوست یا فاميلي هم ندارم ک رفت و آمد کنم باهاش 

فقط میخام از تنهاییم لذت ببرم 

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

کتاب بخون 

اگر مذهبی هستی عبادت کن(قران و نماز و...) 

اگر اهل فیلمی با تلویزیون خودتو سرگرم من 

اگر اهل بازی هستی با گوشی بازی کن سرگرم بشی 

یه بلزی آنلاین مثل کلش اف کلنز ک اعتیادآور هست

2149

من ک باشم این زندگی رو نمیخام 

اگ میدیدم کار میکنه و باقی وقتش برامنه کنار میومدم

ولی اینکه بره رفیق بازی کنه ۱۰ شب بیاد اصلا برام قابل قبول نیس

چن بار تذکر میدادم و اگ درست نشد جدا میشدم

آدم ازدواج میکنه ک از تنهایی لذت ببره؟؟

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...
2050

خب باهاش صحبت کن!  ینی چی از تنهایی لذت ببری اونم بیخیالش شی اینجور که روز به روز دورتر میشین از هم!  تهشم معلومه چیه!  لاقل تاپیک میزدی چیکار کنم بهم توجه کنه... 

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🙏
2143
خب باهاش صحبت کن!  ینی چی از تنهایی لذت ببری اونم بیخیالش شی اینجور که روز به روز دورتر میشین ا ...

باهاش خیلی حرف زدم ولی اصلا متوجه نیست 

محبت و توجه هم ک هه نمیخام ازش محبت گدایی کنم اوایل میگفتم بهم توجه نمیکنی و اذیتم میکنی میگفت مدلمه نمیتونم بروز بدم آخه تو ک نمیتونی بروز بدی غلط کردی زن گرفتی 

بنظرم اول برو کلاس همسرداری تکنیکی چیزی یاد بگیر از دوستاش دورش کنی 

خودتم باشگاه 

کلاس هایی ک خانما حضور دارن حالت جمع دوستانه ان 

ما توبسیجمون اینجوری بود 

با چندتا خانم فهمیده دوست شو 

کتاب 

تلویزیون 

2051