2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دلم میخواد بچه دار بشم ، بزرگترین ارزومه . یک و سال و نیمه ازدواج کردم و منتظرم ... شوهرم بچه نمیخواد نمیزاره اقدام کنیم نمیدونم چرا 😭 هرکار میکنم میگه نه هرچی هم صحبت میکنن نصیحت میکنن میگه نه ... آی خدا دلم گرفته بخدا ... کاش خدا خودش یه کاری میکرد 

من از بهمن پارسال بچه خواستم ماه اول شد ولی سقط شد شیش ماه ب سختی وایسادم بازم اقدام و بازم سقط💔فعلا ی سال میخوام بیخیالش بشم ب کارام برسم ورزش کنم ساغل بسم دنبال علت سقطامم برم و بعد ی سال باز اقدام کنم❤️امیدتون ب خدا باشه ۲۱سالمه سه ساله عروسی کردم

2728
میشه برای منم بخونی و دعام کنی ، منم ارزوم مادرشدنه 

برات حمد خوندم 

ان شاءالله به زودی دامنت سبز میشه گلمم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 
انشالله بزودی مامان بشیم❤😍🥺 فقط این ماه تیرکشیدن و درد واژن داشتم خانومی اینجا بهم گفت ...

نمیخوام ناامیدت کنم ولی رو علائمات حساس نباش اینا طبیعی بدن نسبت ب اسپرم عکس العمل نشون میده