2137
2106
تنها نیستی....🖐🖐🖐😔 منم شوهرم مشکل اسپرم داره .

برا شما هم حمد و ۱۳۳ مرتبه یا ابوالغوث ادرکنی 

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
روز میلاد امام هادی بی بی چکم مثبت شد خدایا شکرت

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149
کلی هزینه کردیم کلا اشتباه کردیم کاش از اول ای وی اف میکردم شوهرم نزاشت گفت عوارض داره برا تو ...

ای بابا از این دارو ها بدتر نیس برو انجام بده ادم داغون میشه من روحیم کلا پاچیده سره بچه

2050
تو چندوقته اقدامی؟؟؟؟ من ۱ سال و نیم😔 حدود ۶سالمم هست ازدواج کردم شوهرم ورشکست شد بچه نیاوردی ...

منم ۶ ساله الان از ۲ ساله بچه میخوام نشد تازه فهمیدم مشکل از همسرمه همه فکر میکردن از منه. منم اولا سنم کم بود هم خودم هم شوهرم سن کم انرژی خوب داشتیم من اشتباه کردم گفتم نه زود بزار وضع مالی خوب بشه که الان هیچی ب هیچی 

برات حمد میخونم 

ان‌شاءالله به زودی زود دامنت سبز میشه عزیزمم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 
میشه برای منم بخونی و دعام کنی ، منم ارزوم مادرشدنه 

هرشب به نیت همه خانومای نی نی سایت میخونم

چون خودمم مشکل داشتم درک میکنم

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
روز میلاد امام هادی بی بی چکم مثبت شد خدایا شکرت
2143

منم دلم میخواد بچه دار بشم ، بزرگترین ارزومه . یک و سال و نیمه ازدواج کردم و منتظرم ... شوهرم بچه نمیخواد نمیزاره اقدام کنیم نمیدونم چرا 😭 هرکار میکنم میگه نه هرچی هم صحبت میکنن نصیحت میکنن میگه نه ... آی خدا دلم گرفته بخدا ... کاش خدا خودش یه کاری میکرد 

من از بهمن پارسال بچه خواستم ماه اول شد ولی سقط شد شیش ماه ب سختی وایسادم بازم اقدام و بازم سقط💔فعلا ی سال میخوام بیخیالش بشم ب کارام برسم ورزش کنم ساغل بسم دنبال علت سقطامم برم و بعد ی سال باز اقدام کنم❤️امیدتون ب خدا باشه ۲۱سالمه سه ساله عروسی کردم

فقط بخاطر حذف تاپیکامو دیدن پیامای ساناز میام نی نی سایت🙄♥️
2051