2726
عنوان

بی اشنهایی شدید بارداری

84 بازدید | 25 پست

کیا مثل من بودن من پنج هفتمع به دکترم گفتم بهم قرص نداد گفتم شاید چیزی بده بخورم اشتهام باز شه یتی بزور غذا میخورم به حد کافی لاغر و ضعیف هستم الان دیگ بدتر ینی تو حال مرگم لیستو چهار ساعت خدا ضعف خسته شدم میترسم سو تغذیه بگیرم 

منم اینجوری بودم بی اشتها

بعد سه ماه اول درست شد

۴ کیلوام کم کردم ولی دوباره اضافه کردم

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

عزیزم طبیعیه من ۱۵ هفتم‌ تازه ده روزه خوب شدم

فکر کن داشتم غش میکردم ولی نمیتونستم چیزی بخورم 

حالت تهوع نداشتم ولی ...

بوی مرغ حالمو بد میکنه کلا ماسک میزنم تو آشپزخونه 

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم اینجوری بودم بی اشتها بعد سه ماه اول درست شد ۴ کیلوام کم کردم ولی دوباره اضافه کردم

واقعا ینی خوب میشم منم 

دکتر بهت هیچ قرص اشتها اوری یا ویتامینی چیزی اوایل باردلری بهت نداد

2728
عزیزم طبیعیه من ۱۵ هفتم‌ تازه ده روزه خوب شدم فکر کن داشتم غش میکردم ولی نمیتونستم چیزی بخورم  ...

منم مث توام حالت تهوع انچنانی ندارم فقط بی اشتهام از همه چی بدم میاد نمیدونم تاکی اینجورم اینق ضغف کردم مردم

واقعا ینی خوب میشم منم  دکتر بهت هیچ قرص اشتها اوری یا ویتامینی چیزی اوایل باردلری بهت نداد

اره معلومه ک خوب میشی

نه ویتامین داد از اول ولی تاثیری نداشت میگفت آجیل و تخم مرغ و کلسیم چیزای مقوی بخور

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
من ۸ کیلو کم کردم الانم که ۱۶ هفته ام به شدت کم اشتهام شوهرم امشب میگفت اینقد لاغر شدی شبیه معتادا ش ...

هیچی نمیتونی بخوری پس بچه چی میشه من از خودم ضعیف هستم دیگ بااین حال دیگ بدتر😭😭

منم مث توام حالت تهوع انچنانی ندارم فقط بی اشتهام از همه چی بدم میاد نمیدونم تاکی اینجورم اینق ضغف ک ...

کبابی اگر میتونی بخور. مم کباب دوست داشتم.

ساندویچ همبرگر دوست دارم

اوایل چیزهای مضر میتونستم کمی بخورم 

از هیشی بهتره!!!

خیارشور. خیار. انگور. سیب ترش

اینا

من ۸ کیلو کم کردم الانم که ۱۶ هفته ام به شدت کم اشتهام شوهرم امشب میگفت اینقد لاغر شدی شبیه معتادا ش ...

عزیزم مولتی ویتامین بارداری بگیر. ببین یه کاری سرت میاره ک دلت میخواد تو اشپزخونه و یخچال بخوابی

هیچی نمیتونی بخوری پس بچه چی میشه من از خودم ضعیف هستم دیگ بااین حال دیگ بدتر😭😭

بچه تغذیشو از بدن ما میکنه اگه بتونیم بخوریم از خوراکمون نتونیم از وجودمون خونمون استخونمون خود ماییم که از بین میریم

عزیزم مولتی ویتامین بارداری بگیر. ببین یه کاری سرت میاره ک دلت میخواد تو اشپزخونه و یخچال بخوابی

اینی ک میگی‌ یکی از دوستام بمنم گفت ولی دکتر برام ننوشت بنظرت به،دکترم بگم بنویسه برام 

اشم قرصی ک میخوری چیه؟

آره دکتر برام نوشت الان دو روزه دارم میخورم هنوز که اثری نداشته بعد از چند روز اثر میکنه؟

آره دکتر برام نوشت الان دو روزه دارم میخورم هنوز که اثری نداشته بعد از چند روز اثر میکنه؟

خدا خیرت بده عزیزم خوردی اگه اثر داشت تورو قرآن بیا بمنم بگو تو حال خوبی نیستم اصلا

2706