2137
2106
عنوان

بی اشنهایی شدید بارداری

80 بازدید | 25 پست

کیا مثل من بودن من پنج هفتمع به دکترم گفتم بهم قرص نداد گفتم شاید چیزی بده بخورم اشتهام باز شه یتی بزور غذا میخورم به حد کافی لاغر و ضعیف هستم الان دیگ بدتر ینی تو حال مرگم لیستو چهار ساعت خدا ضعف خسته شدم میترسم سو تغذیه بگیرم 

فقط 27 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی تو دلیم و شفای مادرم دوتا صلوات مهمونم کنید؟🥺🙏💐 میشه دعا کنید این تیکر تا آخر بمونه بعد از سالها انتظار بچه دار شدم برای سلامتی تو دلیم یه توحید مهمون کنید ایشالله حاجت روا بشین🥺الله هم صلی علی محمد و آل محمد

منم اینجوری بودم بی اشتها

بعد سه ماه اول درست شد

۴ کیلوام کم کردم ولی دوباره اضافه کردم

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نازگلم مامانی خیلی منتظر گرفتنه دستای کوچولوته😍زود بیا پیشمون👼🤰خوشبختی یعنی یه فرشته از جنس خودت تو دلت باشه😍🧚‍♀️پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

عزیزم طبیعیه من ۱۵ هفتم‌ تازه ده روزه خوب شدم

فکر کن داشتم غش میکردم ولی نمیتونستم چیزی بخورم 

حالت تهوع نداشتم ولی ...

بوی مرغ حالمو بد میکنه کلا ماسک میزنم تو آشپزخونه 

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  
منم اینجوری بودم بی اشتها بعد سه ماه اول درست شد ۴ کیلوام کم کردم ولی دوباره اضافه کردم

واقعا ینی خوب میشم منم 

دکتر بهت هیچ قرص اشتها اوری یا ویتامینی چیزی اوایل باردلری بهت نداد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی تو دلیم و شفای مادرم دوتا صلوات مهمونم کنید؟🥺🙏💐 میشه دعا کنید این تیکر تا آخر بمونه بعد از سالها انتظار بچه دار شدم برای سلامتی تو دلیم یه توحید مهمون کنید ایشالله حاجت روا بشین🥺الله هم صلی علی محمد و آل محمد

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

عزیزم طبیعیه من ۱۵ هفتم‌ تازه ده روزه خوب شدم فکر کن داشتم غش میکردم ولی نمیتونستم چیزی بخورم  ...

منم مث توام حالت تهوع انچنانی ندارم فقط بی اشتهام از همه چی بدم میاد نمیدونم تاکی اینجورم اینق ضغف کردم مردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2149
واقعا ینی خوب میشم منم  دکتر بهت هیچ قرص اشتها اوری یا ویتامینی چیزی اوایل باردلری بهت نداد

اره معلومه ک خوب میشی

نه ویتامین داد از اول ولی تاثیری نداشت میگفت آجیل و تخم مرغ و کلسیم چیزای مقوی بخور

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نازگلم مامانی خیلی منتظر گرفتنه دستای کوچولوته😍زود بیا پیشمون👼🤰خوشبختی یعنی یه فرشته از جنس خودت تو دلت باشه😍🧚‍♀️پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
من ۸ کیلو کم کردم الانم که ۱۶ هفته ام به شدت کم اشتهام شوهرم امشب میگفت اینقد لاغر شدی شبیه معتادا ش ...

هیچی نمیتونی بخوری پس بچه چی میشه من از خودم ضعیف هستم دیگ بااین حال دیگ بدتر😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم مث توام حالت تهوع انچنانی ندارم فقط بی اشتهام از همه چی بدم میاد نمیدونم تاکی اینجورم اینق ضغف ک ...

کبابی اگر میتونی بخور. مم کباب دوست داشتم.

ساندویچ همبرگر دوست دارم

اوایل چیزهای مضر میتونستم کمی بخورم 

از هیشی بهتره!!!

خیارشور. خیار. انگور. سیب ترش

اینا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ۸ کیلو کم کردم الانم که ۱۶ هفته ام به شدت کم اشتهام شوهرم امشب میگفت اینقد لاغر شدی شبیه معتادا ش ...

عزیزم مولتی ویتامین بارداری بگیر. ببین یه کاری سرت میاره ک دلت میخواد تو اشپزخونه و یخچال بخوابی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2050
هیچی نمیتونی بخوری پس بچه چی میشه من از خودم ضعیف هستم دیگ بااین حال دیگ بدتر😭😭

بچه تغذیشو از بدن ما میکنه اگه بتونیم بخوریم از خوراکمون نتونیم از وجودمون خونمون استخونمون خود ماییم که از بین میریم

عزیزم مولتی ویتامین بارداری بگیر. ببین یه کاری سرت میاره ک دلت میخواد تو اشپزخونه و یخچال بخوابی

اینی ک میگی‌ یکی از دوستام بمنم گفت ولی دکتر برام ننوشت بنظرت به،دکترم بگم بنویسه برام 

اشم قرصی ک میخوری چیه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

آره دکتر برام نوشت الان دو روزه دارم میخورم هنوز که اثری نداشته بعد از چند روز اثر میکنه؟

بچه تغذیشو از بدن ما میکنه اگه بتونیم بخوریم از خوراکمون نتونیم از وجودمون خونمون استخونمون خود مایی ...

اره نمیدونم چکار کنم ضعف داره عذابم میده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره دکتر برام نوشت الان دو روزه دارم میخورم هنوز که اثری نداشته بعد از چند روز اثر میکنه؟

خدا خیرت بده عزیزم خوردی اگه اثر داشت تورو قرآن بیا بمنم بگو تو حال خوبی نیستم اصلا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2143
اینی ک میگی‌ یکی از دوستام بمنم گفت ولی دکتر برام ننوشت بنظرت به،دکترم بگم بنویسه برام  اشم قر ...

بارداری اولم . شوهرم رفته بود دارو خونه.. من آخه مرتب مولتی مینرال میخورم داروخانه گفت اونو نخوره این پرگنازون،/ پریناتیو/ اسم‌های تجاریش اینطورین . ولی همشون یکین(اینو بخوره.

البته دوبسته توشه واسه یک ماه. حدودا ۷۰ تومن.

بعد منم دکترم اصلا نگفت مولتی بخور . بهش ک گفتم حتی نمیدونست چیه!!!

ولی خب ببین این مولتی رو باید از ۱۶ هفته بخوری توش آهن داره

الان فکر نکنم بشه خورد.

فقط میتونی فولیک و ویتامین دی و ب ۶ اگر حالت تهوع داری بخوری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شما زوده دکترم گفت مکمل از هفته ۱۶ به بعد

اهان باشه منم تادکتر ننویسه نمیخورم میخوام بدونم این حال بد تا یمدتیه یا ن بهم خبرربده لطفا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من از چهارمیش دیگه گشنگیم شروع شد .  خیلی گشنه میشم منم حوصله ندارم خدایی

تا صبح خواب خوراکی می بینم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2051