2703
2553
عنوان

داروی گیاهی برای تخلیه کامل رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 445260 بازدید | 115 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
برای من مریم گلی و بومادران که خود عطاری معرفی کرد و مخلوطشونو بهم داد که باید می جوشوندم روزی 3 لیو ...

سلام عزیزم میدونم این تا پیک واسه خیلی وقت منم شرایط شمارو دارم شرمندم واسه شما فلو.عروقی داشت؟یعنی بافیمانده جفت بود؟

سلام عزيز چن روز بعد سقط پريود شدي؟؟ تاريخ پريودي قبلي بهم ميخوره؟؟ من سه سانت در ي سانت از جفت مو ...

سلام عزیرم شرمندم مزاحم میشم واسه شما بقایای جفت نبود به من گفتن فلوی عروقی داره از جفت خطرناک شما چیکار کردی دفع شد

چه داروی گیاهی بخورم که بیافته الان نزدیک دو ماه هس شوهرم نمیذاره کورتاژ کنم لطفا راهنماییم کنید

داروگیاهی برای سقط تاثیرنداره.برای سقط فقط قرص.من هرچی داروکیاهی مصرف کردم سقط نکردم با قرص نصفه روزه سقط شد.قرصو از مامایی گرفتم و خودشم لجظه ب لحظه انلاین باهام درارتباط بود و خدا خیرش بده راحت سقط کردم.شمارش 9385283917

سلام خانومها من 39 روز پیش بعلت توقف رشد در هفته 8 با زیر زبانی سقط کردم دیروز بعلت پریود نشدنم رفتم ...

سلام گلم خوبی ؟ شما مشکلت حل شد؟ چیکار کردید؟ من الان مشکل شمارو دارم موندم 

من ۸روز سقط کردم همچنان خونریزی همراه با دردو دفع لخته خون ادامه داره عسل و زعفران بخورم خونریزیم زی ...

برو پیش خانم دکتر بیوس سلامتکده طب سنتی بهشت 

خیابان بهشت جنب پارک شهر فقط چهارشنبه ها هست از قم میاید با دارو گیاهی درمان میکند صبح از 9 است 

سلام ترانه جان خیلی متاسفم، منم زایمان زودرس داشتم ک بچم زنده نموند. یک هفته پیش هم سقط داشتم، من سی ...

این دارو های محلی رو واسه دفع بقایا خوردی؟

اگه کسی اطلاعاتی درباره ی طلاق داره لطفا کمکم کنه
2706