2726
عنوان

داروی گیاهی برای تخلیه کامل رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 446243 بازدید | 115 پست

سلام دوستاي خوبم،اين اولين تاپيكيه كه ميزارم...متاسفانه منم به تازگي سقط داشتم به دليل حاملگي پوچ

من با قرص سقط كردم و الان بعد گذشت يك هفته هنوز دفع بقايا دارم...دم كرده بومادران و مريم گلي و سياه دانه و رازيانه رو كه ميخورم انگار بيشتر دفع ميشه...برام دعا كنيد اين بقاياي لعنتي زودتر دفع شه و تموم شه اين كابوس...وقتي از سينم مايع مياد اشكم در مياد...

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزيز چن روز بعد سقط پريود شدي؟؟ تاريخ پريودي قبلي بهم ميخوره؟؟ من سه سانت در ي سانت از جفت مو ...

سلام عزیزم.میشه بگین وقتی متیل خوردین بعدش چی شد کلا نتیجه چی شد جفتتون دفع شد؟

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...  
سلام عزیزم.میشه بگین وقتی متیل خوردین بعدش چی شد کلا نتیجه چی شد جفتتون دفع شد؟

تو تايپيكام كامل نوشتم  سه سانت بود يزسانتش رو متيل جذب كرد

دوسانت بعدش رو با عنبرنسارا دود دادن دفع شد

وهمينطور قبلش هم باز ي بسته ديگه هم متيل خوردم اين دفعه دوتا دوتا ميخوردم

2728
برای من مریم گلی و بومادران که خود عطاری معرفی کرد و مخلوطشونو بهم داد که باید می جوشوندم روزی 3 لیو ...

سلام عزیزم منم سقط داشتم حدوداً 11روز پیش خونریزی ندارم ولی لکه بینی دارم این گیاه که گفتی واقعا جواب میده 

سلام دوستان منم باردارم اما حاملگی پوچه و ساک حاملگی تو شیش هفته و سه روز مونده دکترم گفته حتماباید کورتازشم باخونریزی دفع نمیشه البته کمی لکه بینی دارم کسی میدونه باداروگیاهی میتونم کاری کنم خودش بیفته کورتاز نشه خیلی میترسم 

سلام دوستان منم 29 دی سقط کردم ازچهل روزبیشترلکه بینی داشتم قرص آل دی دکتربرم پیشنهاددادبقایای به اندازه 2.5ccداشتم منم استفاده کردم بعد24روزوریدشدم اماهنوزم کامل دفع نشده خیلی نگرانم یه داروشناسی ترکیبی خریدم ازعطاری دم کرده اشو میخورم سرگیجه میگیرم میخواستم شماها هم اگه راه حلی بلدین کمکم کنین من نمیخوام کورتاژبشم بچه اولم بودسقط شدخیلی هم نگرانم 

2706