2733
2734
عنوان

داروی گیاهی برای تخلیه کامل رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 446692 بازدید | 115 پست

سلام بچه ها. من ٦ روز پيش تو هفته ششم بودم كه با قرص سايتوتك سقط داشتم. درد وحشتناكي داشتم ولي تا ٧ ساعتي بودو كم شد. خونريزيمم تقريبا زياده لخته هاي خون ازم ميره و درد زيادي دارم. اين طبيعيه ؟ يني دفع شده؟ فردا وقت سونو دارم ولي خيلي نگرانم 

سلام بچه ها من سقط نداشتم اما چون سال به سال هم پریود نمیشم ضخامت دیواره رحمم خیلی زیاده ۱۹ بود ضخامتش 

لطفاً کمکم کنید بگید چی بخورم!؟

قد 160 وزن فعلی 85 وزن هدف 57  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزم.بالاخره پریود شدم.دعا کنید دفع بشه توی این هفته.فکر کنم الان وقت خوردن داروهای گیاهیه.

سلام عزيز چن روز بعد سقط پريود شدي؟؟

تاريخ پريودي قبلي بهم ميخوره؟؟

من سه سانت در ي سانت از جفت مونده تقريبا هشتم بود جنين دفع شد اما جفتش مونده ،فعلا خونريزي هم ندارم فقط قرص متيل ميخورم ،موندم چيكاركنم؟؟؟

سلام دوستان

من تازه عضو شدم

متاسفانه منم مثل بقیه سقط داشتم اونم دو تا..

اولی به دلیل تشکیل نشدن قلب دومی همه چی خوب بود تا اینکه آنفولانزای شدید گرفتم با سرفه های وحشتناک..

اولی ۶ ماه پیش تو آخر هفته دهم دومی همین ۴شنبه گذشته تو هفته ۱۱ ..

البته خدا رو شکر یه پسر ۴ ساله دارم..

2728
سلام.دوستان عزیز .من۲۵ سالم مجرد تازه فهمیدم پولیپ دارم .میگن تا موقع ازدواج نمیشه کاری کرد ولی من خ ...

سلام

پولیپ رحم استاد خیراندیش

کاهش جدی سردی ها

ارده باشیره ی انگورهفته ای ۵وعده

روغن مالی شکم وزیرشکم باترکیبی از روغن سیاهدانه وبادام تلخ شبها

ازترکیب (۳واحدعسل+۱واحدسیاهدانه ی نیم کوب)روزی یک قاشق مرباخوری بخورید

استاد آیت الله تبریزیان

نمک دریا رادر ظرف بزرگی از آب بریزند و درون آن بنشینند.

قسط شیرین یا تلخ یا دریایی را آسیاب کرده و در مقدار بسیار آب نیم ساعت بپزند و سپس در آب پز آن بنشینند.

میتوانند نمک و قسط را باهم مخلوط کرده و در آب پزش بنشینند.

اذخر + آب نمک

سلام.دوستان عزیز .من۲۵ سالم مجرد تازه فهمیدم پولیپ دارم .میگن تا موقع ازدواج نمیشه کاری کرد ولی من خ ...

ادامه مبحث

برای عفونت، گرفتگی لوله تخمدان، بچه دار شدن و نازایی ، تنبلی تخمدان با خونریزی کم، پولیپ رحم و کسی که رحم را برداشته :

(تخم زردک)، گوشو، تخم گوشو، گل گوشو از هر کدام 3مثقال، مخلوط شده، 1قاشق با 3 لیوان آبجوش دم کنید ، سه روز اول پریود دم شود، بخورید، (سه روز پشت سر هم).

عمل هیستروسکوپی  هم میتوان انجام داد.

2738
اگه میشه از درمان های اساتید بزرگ طب اسلامی برام مطلب بذارید..ممنون..(مثل آیت الله تبریزیان، دکتر رو ...

@teb_e_vahyani

https://t.me/mojeze_tebesonati

عزیزم

میتونی اسامی اساتید رو درگوگل تایپ کنید مطالبشون میاد کانال هم دارند 

سلام.دوست عزیز خیلی ممنونم به سوالم ج دادید.من اینقدر مشکلم حاد هس که ماه رمضون ۵ روز تونستم روزه بگیرم.چون یه تکه گوشت بزرگ از سمت جلو میومد پاییین.هرموقع دستم‌بهش میخورد خونریزی داشتم..الان دیگه اون گوشت پایین نمیادکیستهای ریزم دارم.طبق فرمایش دکتر خیراندیش در تشت زاج و عسل نشستم.یه گوشت کوچیک ازمن جدا شد.الانم نمیدونم اون پولیپ یا نه.لکه بینی زیاد مابین پریود دارم.اگرم پریود بشم اینقدر زیاد با لخته های بزرگ .نمیتونم حرکت کنم.بمن ایفولیک دادن.نمیدونم ج میده یا نه.ال دی و اچ دی و متفورمینم ج ندادن.مجردم.موندم با این وضع.گزنه.بادام تلخ.بومادران عنبر نسا ج نمیدن.برای منظم شدن پریود کسی تجربه داره

2706