2737
2734
عنوان

داروی گیاهی برای تخلیه کامل رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 446692 بازدید | 115 پست

سلام من امروز از صب دوتا تیکه مثل جیگر دفع کردم بنظرتون جنین بوده ۵ هفته متوقف شد رشد جنینم و با دارو گیاهی تلاش کردم دفعش کنم دکتر گفت فردا باید برم سونو اگه دف نشده باید برم کورتاژ چون بچه اولمه نمی خوام کورتاژ شم کسی دارو گیاهی میشناسه ک کامل تخلیه شه و دفع شه😢

بارداری سوممه برام دعا کنین بچه ام سالم باشه و برام بمونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرسی از همگی.میرم عطاری و این راه هم امتحان میکنم.دعاکنید برام لطفا.هستی جونم میدونم جه حالی داری .ب ...

سلام،من ۴۸ روزمه و درد شدیدی زیر شکمم دارم.میخوام سقطش کنم ویک هفته است همه چی میخورم.البته نه بطور مداوم،یه روز دمنوش پونه و یه روز دیگه زعفران.میشه کمکم کنید

2738
سلام خانما واسه دفع بقایای جنین چه گیاه خونگی خوبه که نتیجه گرفتین

سلام خوبید دوستان ممنون از راهنمایی های خوبتون و ممنون از مدیر سایت

من کاربر جدیدم و خیلی از این سایت استفاده کردم.

امروز پایان 12 هفتگی من هست و دکتر تشخیص داد که بارداری من جنین اصلا رشدی نکرده و باید سقط بشه.

از پریروز عصر تمام این گیاه ها که مینویسم رو از هر کدوم مقدار تقریبا زیاد با هم مخلوط کردم و جوشوندم و توی سه وعده صبح و عصر و شب, هر بار دو لیوان خوردم. 

تخم شوید, مریم گلی, بومادران, گل گاوزبان, سیاهدانه, برگ هلیله سیاه, رازیانه, اویشن.

از دیشب خونریزیم به صورت شدید شروع شد و لخته های بزرگ با فشار زیاد ازم دفع شد, دل دردش یه مقدار از پریودی بیشتر بود تا این که اوایل صبح دل دردم شدید شد و سرگیجه هم داشتم که بعد یک ساعت با دو تا ژلوفن آروم شدم و تازه ساعت هفت صبح خوابم برد.

الان که بیدار شدم یه چیزی ازم دفع شد, فکر کنم کیسه جنین بود.

الانم باز از همین مخلوط میخورم تا کلا پاک بشه.

دعا کنید رحمم کامل تمیز بشه.

سلام خوبید دوستان ممنون از راهنمایی های خوبتون و ممنون از مدیر سایت من کاربر جدیدم و خیلی از این سا ...

ان شاالله زودتری خوب بشین

منم خیلی نگرانم

خونریزیم بند اومده با خوردن گیاها دارویی اما چیزی ازم دفع نشده

خواهش میکنم یکی کمک کنه.یه روش سریع طبیعی برای سقط .........

امیدوارم تا الان مسئله ات حل شده باشه، اما فکر میکنم واسه سقط حتما باید از دارو استفاده کنی.. با خوراکی دفع نمیشه

سلام خوبید دوستان ممنون از راهنمایی های خوبتون و ممنون از مدیر سایت من کاربر جدیدم و خیلی از این سا ...

چقدددر خوب... من ۵ اسفند توی ۷ هفته، با قرص سقط داشتم.. اما تا همین الان بقایای بارداری دارم و فکر میکنم عفونت کردم دیگه.. توروخدا مراقب خودت باش و این داروهای گیاهی را ادامه بده، منم خوردم خوب بود باعث خونریزیم شد، البته کم !! 

سلام ترانه جان خیلی متاسفم، منم زایمان زودرس داشتم ک بچم زنده نموند. یک هفته پیش هم سقط داشتم، من سی ...

سلام  انشالله بسلامتي فارغ بشي

چن دقيقه جوشوندي وايا خودشون هم قورت دادي يا فقط ابش خوردي؟؟

؟؟؟؟

سلام.من یازده فروردین شش هفته وسه روزم بود که بارداربودم وتصمیم به سقط گرفتم اونم خودسرانه بامصرف پنج عددقرص میزوپروستول سقط کردم وهمون روزخونریزیشروع شد تاسه روز شدیدبودبعدلکه بینی داشتم بعدازلکه بینی بازخونریزی شروع شد وتکه های بزرگی ازم دفع شدکه بیهوش شدم وبیمارستان رفتم .بعددکتررفتم که برام سونوو آزمایشنوشت که سونوبقایای جنین رو۲۸میلی گزارش کردوبتاهم مثبت بودکه دکترگفت بایدکورتاژکنی .الان نزدیک یک ماهه که خونریزی ولکه بینی هردوروباهم دارم.امایه دکتردیگه گفت بهم نیازبه کورتاژنیست چون مجددسونوواژینال دادم بقایاازنصف کمترشده بودگفت بروآویشن دم کن بخور.حلواباهل درست کن بخور.چیزای گرم بخورتاخوب شی الان چهارروزه که میخورم اماچیزی ازم دفع نشده وبایدیک هفته که شدمجددسونوبدم.چیکارکنم لطفا راهنماییم کن

2706