2410
2553
عنوان

داروی گیاهی برای تخلیه کامل رحم

445280 بازدید | 115 پست
سلام دوستای خوبم
من 19 دی سقط داشتم.چندروزه دیگه لکبینی ندارم.اما سونوگرافیم میگه ضخامت آندومترم 12 هست و یک ناحیه اکوژن 7 میلیمتری در حفره رحمه.نوشته احتمال وجود لخته یا بقایای حاملگی یا پولیپ آندومتریه.برای اینکه کارم به کورتاژ نرسه چی بخورم؟داروی گیاهی؟کسی اطلاع داره؟من رفتم عطاری یک صمغ درخت بهم داد.اما الان دوروزه نتیجه ای نداده هنوز.میشه کمکم کنید لطفا.به هرحال داروی گیاهی ضرری نداره.خیلی بهتر از قرص هست.
عزیز عرق بومادران و گیاه دمب اسب رو دم کن و بخور. من شنیدم خوبه :)
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
سلام گلی جون
منم دقیقا مثل تو ام ..14بهمن سقط داشتم یه لخته 7.5 میلی مونده اما دیواره آندومترم 8.5 میلی هست..دکتر بهم قرص داد اما اثری نداشت...بعد از 25روز پری شدم دکتر گفت بعدش دوباره برم سونو شاید دفع بشه دیروز رفتم سونو اما هنوز مونده... قرار شد برم یه جای دیگه سونو و نظر دکتر سونو رو بدونم و یه سونو دیگه بدم... خلاصه تو این یک ماه من همش سونو بودم... منم موندم مثل تو... اگه راهی پیدا کردی به منم بگو منم اگه پیدا کردم میگم بهت.. با چند دکتر مشورت کردم گفتن با ورزش منظم دفع میشه ...
Gol pesaram donya oomad
مرسی از همگی.میرم عطاری و این راه هم امتحان میکنم.دعاکنید برام لطفا.هستی جونم میدونم جه حالی داری .باشه حتما اگه نتیجه ای گرفتم بهت خبر میدم .توهم بیخبرم نزار.خوبه که پریود شدی باز.من که هنوز پریود نشدم :(.متاسفم برای سقط.از نظر روحی خیلی حالم گرفته این عواقبش بدتر حال ادمو میگیره.اما نگران نباش حتما حل میشه
2714
شربت زعفرون-کاچی-گل گاو زبون-رازیانه

گل گاو زبون برای من خیلی موثر بود
منم مثل شما بودم و تا 1 ماه بعد سقط خونریزی شدید داشتم و لخته کامل خارج نشده بود
باخوردن گل گاو زبون کامل دفع شد
مرسی از بچه های گل.رازیانه و زعفرون و گل گاوزبون رو امتحان کردم هنوز که خبری نیست و فایده نکرده:(.خیلی نگرانم.دکتر حنطوش زاده مطبش کجاست مستانه جون؟
2706